Zavření  

Zašlete nám zprávu

Děkujeme za váš zájem o 3M. Abychom vám pomohli efektivně spravovat a reagovat na váš dotaz, zdvořile vás žádáme o poskytnutí některých klíčových informací, včetně vašich kontaktních údajů. Informace, které poskytnete, budou použity k odpovědi na vaši žádost e-mailem nebo telefonicky zástupcem společnosti 3M nebo jedním z našich autorizovaných obchodních partnerů, se kterými můžeme sdílet vaše osobní údaje v souladu se zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3M.

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

  • Poslat zprávu

Děkujeme, že jste kontaktovali společnost 3M

Obdrželi jsme vaši zprávu a nyní váš dotaz prošetřujeme
Některý z našich zástupců vás kontaktuje telefonicky nebo e-mailem

An error occurred.

Obrázek pracovníka ukazujícího elektrickou součástku dospělým studentům ve třídě.

Věda o lepení

Získejte více informací od odborníků společnosti 3M, jak zajistit, aby lepidla a lepicí pásky fungovaly ve vašich návrzích.

Zeptejte se odborníka společnosti 3M

Na jedné úrovni je lepení jednoduché – každý někdy něco lepil lepidlem nebo páskou. Ale pochopení, proč lepidla drží, výběr správných lepidel a zlepšování jejich fungování ve vašem návrhu, je složitější otázka zahrnující vědu, techniku a projektování.

Následující vzdělávací série je sestavena tak, aby poskytla mnohem více než jen definici vědy o lepení – lepší porozumění vědě o lepení. Ať již si chcete vše prohlédnout popořadě nebo si jen přímo vybrat témata, která potřebujete, doufáme, že pro vás budou tyto materiály užitečné a informativní.


Základy lepení

Základy lepení

Hrdina vědy o povrchových vlastnostech

Věda o povrchových vlastnostech

Návrh lepeného spoje

Chemie lepidel

Chemie lepidel