1. 3M Česko
  2. 3M Výrobní sféra

3M Výrobní sféra

Letecký technik kontrolující obraceč tahu 737
Inovativní způsoby, jak zajistit hladký chod složitého světa výroby.
Zobrazit produkty pro výrobu

Výroba

Udělejte to správně napoprvé, pokaždé.

Pokud jde o výrobu, montáž nebo zpracování čehokoliv kdekoliv na světě, společnost 3M si uvědomuje, že efektivita je klíčem. Pro vás, pro váš tým i pro váš celkový hospodářský výsledek. Od ultra silných brusiv, které udržují hladký běh procesů, po futuristické materiály, které doslova a do písmene odlehčují vaše pracovní zatížení. Naše inovativní řešení udržují v bezproblémovém chodu vaše podnikání a podporují vaše zaměstnance.


 

  • Udělejte to správně napoprvé, pokaždé.

    Pokud jde o výrobu, montáž nebo zpracování čehokoliv kdekoliv na světě, společnost 3M si uvědomuje, že efektivita je klíčem—pro vás, pro váš tým i pro váš hospodářský výsledek. Od ultra silných brusiv, které udržují hladký běh procesů, po futuristické materiály, které doslova a do písmene odlehčují vaše pracovní zatížení, neustále se snažíme poskytovat inovativní řešení pro udržení bezproblémového chodu vašeho podnikání.

 

O nabídce 3M pro výrobu

 

  • My ve společnosti 3M víme, jak vám pomoci, abyste si mohli být jistí, že svoji práci uděláte správně na první pokus. Naše výrobní technologie vám pomůžou vyhnout se předělávkám a dodávat vaše výrobky včas. Od lepidel a vzduchových filtrů po čističe vody a bezpečnostní okenní fólie, naším cílem je pomoci vám i vaší firmě v bezproblémovém provozu.