1. 3M Česko
  2. 3M Energetika

3M Energetika

Aerial view of rural power lines
Pomáháme dodávat, šetřit a transformovat světovou energii.
Zobrazit produkty pro energie

Energetika

Používáme méně, abychom umožnili více a pomohli světu prosperovat.

Pomáháme sklízet sluneční světlo. Vyvíjíme a dodáváme kvalitní a spolehlivé připojení k síti. Snižujeme hmotnost přenosových vedení a umožňujeme, aby přenášely více výkonu. Po celém světě společnost 3M pomáhá šetřit energii, snižovat náklady na Watt i odkrývat nové cesty, jak vytvořit a udržet životaschopnější budoucnost.


 

  • Používáme méně, abychom umožnili více a pomohli světu prosperovat.

    Pomáháme sklízet sluneční světlo. Vyvíjíme a dodáváme kvalitní a spolehlivé připojení k síti. Snižujeme hmotnost přenosových vedení a umožňujeme, aby přenášely více výkonu. Po celém světě společnost 3M pomáhá šetřit energii, snižovat náklady na Watt i odkrývat nové cesty, jak vytvořit a udržet životaschopnější budoucnost. Spolupracujeme s těmi, kteří chrání, využívají a šetří energii v každém oboru a na každém kontinentu. Hledáme nové cesty, jak spoutat energii země a optimalizovat cenné přírodní zdroje.

 

O nabídce 3M pro energetiku

 

  • Ve společnosti 3M víme, jak vám pomoci při přeměně světa na lepší místo k životu. Od okenních fólií po teplem smrštitelné trubky, naše řešení pro energetiku pomáhají vytvářet prostory, ve kterých lidé chtějí žít, pracovat, učit se a hrát si. Naše obnovitelné a solární technologie přispívají k dodržení přísných standardů udržitelnosti při zachování estetiky budov.