1. 3M Česko
  2. 3M Doprava

3M Doprava

Silniční infrastruktura v Tokiu, Japonsko
Bezpečnější, rychlejší a jednodušší způsoby, jak udržet svět v pohybu.
Zobrazit produkty pro dopravu

Doprava

Poháníme svět kupředu.

Ve vzduchu, na vodě nebo na zemi. Od nákladních lodí po mopedy. Hrajeme inovátorskou roli v efektivnějším budování bezpečnějších, pohodlných, atraktivních, odolných a ekologických způsobů dopravy. Ať už se snažíte chytnout vlak nebo letíte ve výšce 10 kilometrů. V celém světě dopravy se můžete spolehnout, že vás 3M dostane dopředu.


 

  • Poháníme svět kupředu.

    Kamkoliv jdete a jakkoliv se tam chcete dostat. Vzduchem, po vodě nebo po zemi. Od nákladních lodí po mopedy, v celém světě dopravy najdete 3M.

    Hrajeme roli inovátora v efektivním budování bezpečnějších, pohodlných, atraktivních, odolných a ekologických způsobů dopravy—ať už se snažíte chytnout vlak nebo letíte ve výšce 10 kilometrů. Od ochrany povrchů po tmely, od akustiky po snižování hmotnosti—a dokonce i v oblasti vodivosti a nárazů—ve společnosti 3M se vždy snažíme hledat nové cesty, jak pomoci výrobcům, dopravcům a cestovatelům k dosažení jejich cílů, a naše řešení sahají od designu až ke každodennímu provozu.

 

O nabídce 3M pro dopravu

  • My ve společnosti 3M víme, jak vám pomoci modernizací výrobků, bezpečností a systémy, které spolu bezproblémově spolupracují. Od tmelů a lepidel po řešení pro elektronický výběr mýtného a systémy správy parkovišť, víme, že integrované systémy pomáhají k plynulejším a bezpečnějším činnostem běžného dne.