1. 3M Česko
  2. 3M Elektronika

3M Elektronika

Žena používající tablet v datovém centru.
Pomáháme vám dnes budovat zařízení, která budou pohánět svět zítra.
Zobrazit produkty pro elektroniku

Elektronika

Měníme život, který žijeme, jedna inovace za druhou.

Od služeb zákazníkům, přes letadla až po chirurgické postupy, svět je stále více automatizovaný. Software a elektronika kráčí v čele pokroku. My ve společnosti 3M usilujeme o vytváření produktů, jež nejen zlepší elektroniku, kterou máme dnes, ale i samotnou naši schopnost inovovat a rozvíjet technologie zítřka.


 

  • Měníme život, který žijeme, jednou inovací za druhou.

    Od služeb zákazníkům, přes letadla až po chirurgické postupy, svět je stále více automatizovaný. Software a elektronika kráčí v čele pokroku. My ve společnosti 3M usilujeme o vytváření produktů, jež nejen zlepší elektroniku, kterou máme dnes, ale i samotnou naši schopnost inovovat a rozvíjet technologie zítřka. Ať už jde a vytvoření ostřejšího a jasnějšího displeje pro vaše mobilní zařízení nebo udržení provozuschopnosti kritických elektronických systémů v nouzových situacích. Přinášíme nové výrobky na trh a pomáháme jejich zavedení do další generace elektroniky.

O nabídce 3M pro elektroniku

  • My ve společnosti 3M víme, jak vám pomoci při rozvíjení nápadů, které budou pohánět budoucnost. Od projektorů a náhlavních souprav, přes vodivé pásky až k řešením chlazení pro datová centra, pomáháme vám zvládnout náklady a řešit problémy. Díky našim vysoce reflexním fóliím jsou vaše výrobky jasnější a kapalina Novec™ pomáhá chladit zařízení pro jejich vyšší spolehlivost. Jsme odhodláni vám pomáhat při vývoji lepších výrobků pro vaše zákazníky.