1. 3M Česko
  2. 3M Automotive

3M Automotive

Člověk držící brzdový kotouč
100 let inovací pro vozidla, na kterých dnes pracujete.
Zobrazit produkty pro automobilový průmysl

Automotive

Udělejte svoji práci dobře, napoprvé a pokaždé.

Vaše dobrá pověst zajišťuje opakované zakázky a odlišuje vás od konkurence. S téměř 100 lety zkušeností v automobilovém průmyslu známe všechna zákoutí navrhování, výroby i oprav automobilů— OEM výrobcům pomáháme snížit spotřebu paliva díky lehkým řešením, odborníkům na karoserie pomáháme zavést revoluci do procesu lakování.


 

  • Udělejte svoji práci dobře, napoprvé a pokaždé.

    Vaše pověst je nedocenitelná. Zajišťuje vám opakované zakázky a odlišuje vás od konkurence. S téměř 100 lety zkušeností v automobilovém průmyslu známe všechna zákoutí navrhování, výroby i oprav automobilů— OEM výrobcům pomáháme snížit spotřebu paliva díky lehkým řešením, odborníkům na karoserie pomáháme zavést revoluci do procesu lakování. Můžeme vám pomoci, abyste práci dokončili rychleji, s větší jistotou a trvalou spolehlivostí—tak, abyste si dobrou pověst zachovali.

 

O nabídce 3M pro automobilový průmysl

  • My ve společnosti 3M víme, jak vám zajistit přesvědčení o kvalitě vaší práce. Od zatmavení skel a značku Bondo® po polepy a laky na automobily, nabízíme nástroje, které pomohou ochránit vaši dobrou pověst. Naše řešení pro opravu automobilů a jejich laků i pro péči o ně jsou navržena tak, abyste mohli na silnici pouštět kvalitní vozidla.