1. 3M Česko
  2. 3M Komerční řešení

3M Komerční řešení

Aerial view of airplane
Výkonná řešení pro posílení dopadu vaši značky.
Zobrazit produkty pro komerční sféru

Řešení pro komerční sféru

Získejte naši konkurenční výhodu.

Naše podnikání podporuje vaše podnikání. Od Buenos Aires po Peking, všude poskytujeme komplexní řešení, takže vy můžete svým zákazníkům nabídnout bezpečné a konzistentní služby. Pomáháme vám, aby byl váš podnik čistější. Vaši zaměstnanci více v bezpečí. Vaše značka lépe zapamatovatelná.


  • Získejte naši konkurenční výhodu.

    Naše podnikání podporuje vaše podnikání. Od Buenos Aires po Peking, všude poskytujeme komplexní řešení, takže vy můžete svým zákazníkům nabídnout bezpečné a konzistentní služby. Pomáháme, aby váš podnik byl čistější. Vaši zaměstnanci více v bezpečí. Vaše značka lépe zapamatovatelná. Naše technologie podporují vaše podnikání, takže vy můžete chránit svůj podnik, své zaměstnance i svoji pověst.

O nabídce 3M pro komerční sféru

  • My ve společnosti 3M víme, jak vám pomoci realizovat sílu a potenciál vaší značky. Spolupracujeme se specialisty v oblasti údržby na vývoji řešení pro péči o podlahy, čistění, grafiku a bezpečnost, jaké potřebujete, abyste svým zákazníkům mohli poskytnout zážitek z nejlepší kvality. Naše houbičky, drátěnky a mopy vám pomohou dosáhnout nejjasnější podlahy a nejčistější kuchyně. Naše lešticí kotouče, chrániče podlah a prachovky pomohou zachovat zbrusu nový vzhled vaší kancelářské budovy nebo školy. A naše bezpečnostní rohože a protiskluzové technologie přispívají k zachování bezpečnosti vašich zaměstnanců i vaší dobré pověsti.