• Procesy opravy_přelakování automobilů

  Procesy opravy
  a přelakování automobilů

  Procesy opravy
  a přelakování automobilů

Leštění a finální úprava

Aplikace laku pomocí PPS™

Systém zachycování nečistot

Aplikace základního nátěru Accuspray™

Broušení základního nátěru

Maskování

Aplikace tmelu

Výměna čelního skla

Lepení panelů a konstrukcí

Ochranné vrstvy

Oprava plastů

Utěsnění

Broušení a hrubé leštění

Opravy automobilových karoserií

Osobní ochrana

Efektivní proces broušení

Výběr odpovídající barvy

Oprava laku

 • 3M Řešení pro karosárny jsou navržena pro usnadnění, urychlení a snížení nákladů na profesionální opravy vozidel.

  Produkty 3M pro opravy povrchů pomáhají karosárnám dosahovat lepšího zisku i úspěchu. Správně odvedená práce hned na poprvé je základem pro zvýšení produktivity a spokojenosti zákazníků. Všechny produkty 3M jsou navrženy tak, aby poskytovaly maximální účinnost a spolehlivý výkon.

  3M nabízí produkty a doporučení pro procesy oprav v autodílnách a opravnách SMART. Postupujte podle našich podrobných návodů nebo se podívejte na videoukázky, abyste měli jistotu použití správných produktů a postupů a poskytli svým zákazníkům kvalitní výsledky.


 • Oprava SMART je kombinace cenově výhodných technik, kterou lze použít, pokud je opravovaná plocha menší než list papíru A4.

 • Postupy broušení, leštění a lepení společnosti 3M využívají nejnovějších technologií a úzce spolupracují s automobilovým průmyslem, aby poskytovaly správné metody a moderní pracovní postupy.

 • Materiály 3M pro opravu plastů nabízí řešení pro opravu prasklin, děr a opotřebení plastových dílů automobilů a umožňují obnovu poutek či dílů bez potřeby čekat na dovezení náhradních dílů.

 • Bez ohledu na to, zda upřednostňujete tradiční ručně míchané tmely nebo revoluční systém DMS šetřící čas i materiál, tmely 3M jsou prémiové produkty, které vám pomohou efektivně a účinně dosáhnout požadovaného povrchu pro aplikaci základního nátěru.

 • Řešení maskování 3M jsou vynikající i pro velmi obtížně maskovatelná místa. Ochrana před nástřikem mimo požadovanou oblast a dosažení přesnosti dle vašich karosářských potřeb. Inovativní produkty 3M poskytují více než „jen další pásku“ – nabízíme maskovací řešení, která zjednodušují celý proces lakování.

 • 3M nástroje a postupy pro broušení zahrnují takové inovativní technologie, jako jsou samoostřicí brusiva, např. technologie Cubitron™ II nebo Trizact™, který vám pomohou dosáhnout konzistentního rychlého řezání s delší životností broušeného povrchu. Ať již se jedná o hrubé povrchy a tvarování tmelu či jemné dobrušování při přípravě na aplikaci vrchní vrstvy, brusné technologie 3M vám poskytují jistotu, že vždy dosáhnete vysoce kvalitního povrchu, který je nezbytný pro váš další krok opravy.

 • Počínaje vylepšením stavu vaší lakovací kabiny pomocí 3M Systému zachycování nečistot a představením inovací, jako je PPS™ Systém přípravy laku a nedávno pak Accuspray™ Systém, nabízí společnost 3M široký sortiment řešení pro základní nátěry či lakování, včetně nástrojů a procesů, které vám pomohou snadno a bezpečně najít odpovídající barvu.

 • Od míchání po leštění, práce se značkou 3M je zárukou správného řešení pro dosažení kvalitní povrchové úpravy. Od inovativních nástrojů pro opravy laku vám 3M Řešení pro karosárny pomáhají snadno dosáhnout dokonalé povrchové úpravy pomocí 3M Systémů leštění a slučování s barevným kódováním – ideální pro profesionální karosárny!

 • Chraňte sebe i svůj tým před potenciálně škodlivým aerosolem laku, prachem a hlukem. 3M pomáhá vybrat vhodné osobní ochranné prostředky (OOP) pro vaše potřeby.

 • Kompletní brusný systém pro opravu aut

  3M a Festool Automotive Systems vytvořily globální strategické spojenectví, aby zajistily nejlepší servis pro odvětví oprav automobilů po haváriích. Nejlepší inovace brusiv společnosti 3M, včetně 3M™ Cubitron™ II Brusiv, jsou nyní dostupné spolu s nástroji pro přípravu povrchu Festool Automotive Systems prémiové kvality, včetně pneumatických a elektrických brusek, leštiček a brusných talířů, podtlakových systémů a stanic pro přípravu povrchu, systémů a služeb pro odsávání prachu.