Barevně kódované leštění 3M™ Perfect-it™

Prohlédněte si náš systém barevně kódovaného leštění v akci!

Pomocí barevné kódovaného systému leštění 3M Perfect-it™ dosáhnete vysoce lesklého povrchu bez vad u vytvrzenějších, vysoce zesítěných bezbarvých laků. Výrobky jsou navrženy tak, aby se navzájem doplňovaly, a barevné kódování zaručuje, že pro dosažení nejlepších výsledků použijete správnou směs s vhodnou pěnou.

Bezpečnost na prvním místě: Vždy vybírejte vhodné osobní ochranné prostředky – brýle, rukavice, ochranu sluchu a respirační ochranu pro vaši práci a pracoviště!

Níže naleznete informace, jak dosáhnout nejlepších výsledků

 • Krok 1
  Krok 1 Odstraňte znečištění ze dveří pomocí kytičkových kotoučů 3M™ Finesse-it™ Trizact™ 466LA, stupeň 3000 na nástroji pro odstraňování nečistot;
  Následně povrch očistěte.
 • Krok 2
  Krok 2: Zjemněte poškrábání pomocí jemného dokončovacího kotouče 3M™ Trizact™ 443SA, stupeň 6000, 75 mm na orbitální brusce;
  Následně povrch očistěte.
  Nyní jste připraveni na leštění.
 • Krok 1

  Krok 1: Obruste postiženou oblast pomocí fialového jemného brusného kotouče s fólií 3M™ Hookit™ 260L, stupeň P2000;
  Následně povrch očistěte.

 • Krok 2

  Krok 2: Obruste postiženou oblast pomocí jemného dokončovacího kotouče 3M™ Trizact™ 443SA, stupeň 3000, 150 mm na orbitální brusce;
  Následně povrch očistěte.

 • Krok 3

  Krok 3: Zjemněte poškrábání pomocí jemného dokončovacího kotouče 3M™ Trizact™ 443SA, stupeň 6000, 150 mm na orbitální brusce;
  Následně povrch očistěte.
  Nyní jste připraveni na leštění.

Prozkoumejte proces barevně kódovaného leštění 3M™ Perfect-it™
Krok 1
Krok 1: Naneste malé množství pasty 3M™ Perfect-it™ Fast Cut Plus Extreme (zelené víčko) na zelený pěnový kotouč na rotační leštičce.
Leštěte v překrývajících se tazích při 600-1500 otáčkách za minutu.

Poznámka: Čím tenčí je vrstva, tím je třeba nižší teploty a rychlosti otáčení.
Otřete přebývající leštidlo a zkontrolujte povrch.

 

 

Krok 2
Krok 2: Aplikujte sprej na kontrolu povrchu 3M™ Finish Control Spray a otřete hadříkem z mikrovláken nebo lešticím hadříkem 3M™ Polishing Cloth

 

 

Krok 3
Krok 3: Vyměňte pěnu za žlutou a naneste malé množství výrobku 3M™ Perfect-it™ Extra-Fine Plus (žluté víčko) na kotouč. Vyleštěte danou oblast a její okolí v překrývajících se tazích při 600-1500 otáčkách za minutu. Otřete přebývající leštidlo a zkontrolujte povrch.
Poznámka
Poznámka: U kritických barev (velmi tmavých nebo černé) odstraňte hologramy pomocí 3M™ Ultrafina SE a modrých lešticích kotoučů.
Pokud tento proces použijete příliš nasucho, nedosáhnete výsledku bez spirálových stop! Nevyvíjejte příliš velký tlak – přejíždějte kotoučem po povrchu a řádně pokryjte celou plochu.
Naneste lešticí pastu 3M™ Perfect-it™ Ultrafina SE (modré víčko) na modrý pěnový kotouč na rotační leštičce s omezenou rychlostí a leštěte v překrývajících se tazích.
Otřete přebývající leštidlo a zkontrolujte povrch.

 


Nabídneme vám víc! Získejte informace o tom, jak zkrátit dobu odstraňování škrábanců až o 25%

 • Perfektní povrchové úpravy teď dosáhnete ještě rychleji!

  Perfektní povrchové úpravy teď dosáhnete ještě rychleji!

  3M™ Perfect-It™ Fast Cut Plus Extreme je novou brusnou pastou se zeleným víčkem od společnosti 3M, která se vyznačuje vylepšeným výkonem. Doba odstraňování škrábanců se většinou zkrátí o 25%.