Aplikace základního nátěru a laku při přelakování

 • Díky inovacím, jako je systém přípravy laku PPS™ a nedávno pak systému Accuspray™, nabízí společnost 3M široký sortiment řešení pro stříkání základního nátěru či laku.

  Inovativní řešení výběru odpovídající barvy, jako je fólie pro výběr odpovídající barvy a světlo na kontrolu barvy, vám pomohou určit správnou barvu a odstín, a předejít tak nákladným předělávkám.

  3M Systém pro aplikaci laku – volba řady profesionálních karosáren pro přípravu a aplikaci základního nátěru a také míchání, správný výběr a aplikace základního a bezbarvého nátěru.

  Pro zajištění ještě čistějšího procesu lakování používejte 3M Ochranný systém zachycování nečistot stejně snadno jako u ochranného systému lakovací kabiny. Přitahuje nečistoty ze vzduchu lakovací kabiny a umožňuje dosáhnout výsledku čistějšího laku pro minimalizaci dokončovacích prací.


 • Revoluční design Accuspray™ systému pistole HVLP na základní nátěr od společnosti 3M poskytuje konečnou úpravu prémiové HVLP (vysoký objem, nízký tlak) pistole na základní nátěr za zlomek ceny. Díky vyměnitelné rozprašovací hlavici je to při použití jednorázové hlavice pokaždé jako stříkat se zcela novou pistolí.

 • Ochrana lakovací kabiny pomocí systému zachycování nečistot

  3M přijala jednoduchou koncepci ochrany povrchu a proměnila ji pro zlepšení vašeho procesu lakování. Nejen že jsou 3M™ Systémy zachycování nečistot skvělé pro ochranu povrchů, ale bližší pohled rovněž odkrývá průlomovou inovaci, která skutečně zachycuje prach, nečistoty a nástřik mimo požadovanou oblast do jedinečného netkaného provedení.

 • Systém aplikace laku s PPS

  3M Systém přípravy laku výrazně zvyšuje produktivitu procesů základního nátěru a stříkání laku. Uzavřený systém jednorázové vložky umožňuje v případě potřeby přímé míchání a skladování nepoužitého laku.
  Doba čištění a množství rozpouštědla jsou sníženy na minimum, zejména při použití s 3M Accuspray™ systémem pistole (pouze pro základní nátěr).

 • 3M PPS Světlo na kontrolu barvy II vám pomůže najít přesně správnou barvu a odstín ještě před stříkáním, čímž se snižuje potřeba přepracování na naprosté minimum.