• Slib naší podpory.

    Od svého začátku, kdy ve společnosti 3M vynalezli první praktická brusiva, je společnost 3M průkopníkem řady technologií, které profesionálním opravnám umožňují komplexní přelakování s naprostou jistotou a důvěrou, které jsou synonymem značek 3M.

    Dnes na značky společnosti 3M, jako jsou WetorDry™, Hookit™, Cubitron™, Scotch®, Scotch-Brite™, Roloc™, Perfect-It™ a řada dalších, spoléhá tisíce karosáren pro jejich urychlení práce, dlouhou trvanlivost a minimalizaci potřeby přepracovávání.

    3M hledá nové a efektivní odpovědi na rostoucí poptávku po moderních lakovacích systémech a technikách oprav. Inovace, jako jsou oceněné Trizact™ Jemná brusiva pro dokončení či revoluční 3M Systém přípravy laku, potvrzují soustavnou snahu společnosti 3M o zavedení produktivních řešení do každé fáze přelakovávání.

    Široký sortiment poprodejních produktů společnosti 3M čítající přes 600 položek má dobrou technickou podporu a poradenství, školení ohledně produktivity a ziskovosti, ale i poradenství v oblasti ochrany zdraví na pracovišti.

    Kontaktujte nás dnes ohledně svých karosářských požadavků a zástupce našeho týmu zákaznických služeb s vámi vaše požadavky projedná.