3M Barevně kódovaný systém leštění

3M Autokosmetika

 • Obnovte a chraňte dokonalý výstavní povrch díky řadě produktů 3M™ pro péči o automobil.

  Od rychlého mytí pomocí autošamponu Car Wash Soap až po dokonalé ošetření pomocí vosku Performance Finish – všechny naše produkty odvádí naprosto profesionální práci. Lze je však používat i nezávisle dle vašich potřeb a dostupného času.

  Produkty upřednostňované profesionály... jsou nyní dostupné i pro vaše domácí použití.

3M™ Systém na odstraňování škrábanců 39071


 • Opravte malé a středně velké škrábance pomocí systému na odstraňování škrábanců 3M™ 39071. Tento systém na odstraňování škrábanců je ideální používat na lehké oxidace, mělká poškrábání a jiné škrábance.

3M™ Trizact™ Brusná technologie


 • Obnovte poškozený lak pomocí 3M™ Trizact™ Brusné technologie. Pro dosažení nejlepších výsledků používejte s montážní sadou pro vrtačku.

3M™ Systém pro obnovu skel světlometů


 • 3M™ Systém pro obnovu skel světlometů je rychlé a účinné řešení pro obnovení jasu vašich světlometů navrácením plné čirosti zažloutlému materiálu. Tento systém pro obnovu nejenže dodá vašim světlům dokonalý výstavní vzhled, ale zlepšuje i kvalitu světelného kužele.

  Je ideální jako kompletní sada pro nízkonákladové opravy – součástí jsou podrobné pokyny, aby práci zvládli i začátečníci. Urychlete opravy instalací brusného kotouče na vrtačku (není součástí) s tlumicí podložkou či jiným příslušenstvím.

3M™ Sada pro opravu kůže a vinylu 08579


 • 3M™ Sada pro opravu kůže a vinylu 08579

  3M™ Sada pro opravu kůže a vinylu 08579 opravuje propáleniny a škrábance na kůži a vinylu interiéru automobilu. Tato sada pro opravu obsahuje barevné složky a lepidla spolu s podrobnými pokyny a barevně značenými pokyny. Nejlepších výsledků dosáhnete dodržováním pokynů.