Chemický rozklad 3M akrylového lepidla a výhody našich strukturálních lepidel

Akrylová lepidla

Lepení různých materiálu pro větší efektivitu a svobodný design při návrzích

ZEPTEJTE SE ODBORNÍKA SPOLEČNOSTI 3M

Rychlé a snadné lepení s vynikající pevností spoje

 • Strukturální akrylová lepidla 3M™ Scotch-Weld™ poskytují spolehlivé a dlouhodobé lepení různých substrátů a výrazně zlepšují produktivitu. Tato lepidla vydrží extrémní teploty, rychle dosahují pevnosti a mají dobrou rázuvzdornost a pevnost v odlupu.

  Strukturální akrylová lepidla 3M™ Scotch-Weld™ jsou vytvořena pro projektanty, inženýry a výrobce, kteří potřebují efektivní lepení a větší flexibilitu při projektech. Jsou vhodná pro lepení většiny plastů, hliníku, oceli, naolejovaných kovových povrchů. Naše akrylová lepidla se snadno aplikují a nahrazují kovové upevňovací prvky pro statické i dynamické zatížení. Navíc zlepšují estetiku.

  Strukturální akrylová lepidla 3M™ Scotch-Weld™ jsou k dispozici také ve verzi bez zápachu nebo mají nehořlavé složení. Používají se tam, kde mohou být zápachy nepříjemné, nebo kde vadí hořlavost produktu.


 • Objevte důležité atributy akrylových lepidel

  Výběr atributů akrylových lepidel

Pevnost

Akrylová lepidla jsou téměř stejně silné jako epoxidy a to se složením, které lze upravit tak, aby poskytovalo jak vysokou pevnost v odlupu, tak i pevnost ve smyku.

Lepení

Akrylová lepidla dobře přilnou k široké škále materiálů, včetně mnoha plastů

Efektivita procesu

Akrylová lepidla mají vyšší rychlost vytvrzování a vyšší toleranci vůči povrchům bez úpravy než epoxidy nebo polyuretany

Odolnost proti nárazům

V závislosti na složení poskytují strukturální lepené spoje pevnost nebo pružnost k odolávání otřesům, vibracím a nárazům

Odlehčení materiálů

Lepení nových materiálů a rozložení napětí v celé oblasti spoje pomáhá konstruktérům používat tenčí a lehčí materiály

NVH

Pevné spoje odolávají vibracím a omezují možnost uvolnění částí, které způsobují nežádoucí hluk

Estetika

Strukturální lepidla poskytují lepší vzhled produktu prostřednictvím neviditelných spojů a plynulých linií

Pronikání vody

Strukturální lepidla poskytují spojitou linii spoje, která zabraňuje pronikání tekutin, prachu a nečistot

Inovace v designu

Schopnost strukturálních lepidel spojovat širokou škálu podkladů umožňuje větší svobodu návrhů s využitím nejlepších materiálů

Výhody, aplikace a portfolio akrylových lepidel

 • Tento dokument pojednává o důvodech, proč se povrchy z LSE obtížně lepí. Následně uvádí některé tradiční možnosti povrchových úprav, které mohou zvyšovat náklady, složitost nebo zvyšovat riziko bezpečnosti - před posouzením použití akrylových strukturálních lepidel 3M speciálně vyvinutých pro lepení LSE plastů . Dokument končí diskusí o některých tlakocitlivých lepicích páskách a přípravcích zlepšujících adhezi, které lze také použít k lepení povrchů LSE.

 • Tento dokumentu pojednává o některých hlavních aspektech strukturálních akrylových lepidel, včetně porovnání strukturálních akrylových lepidel s dvousložkovými strukturálními epoxidovými lepidly, charakteristiky tří hlavních typů akrylových lepidel (MMA, nízký zápach a LSE) a některých vlastností novějších akrylových lepidel, které usnadňují jejich používání ve výrobním prostředí.

 • Tato brožura shrnuje některá z nejnovějších 3M™ Scotch-Weld™ strukturálních akrylových lepidel a jejich přispění k vyšší produktivitě. Mezi konkrétní výhody nových složení patří rychlejší dosažení pevnosti spoje, vyšší rázuvzdornost, delší životnost, snazší skladování a nižší zápach. Popsáno je také lepidlo na lepení kovů, které vydrží proces práškového lakování a proces vypalování nátěrových hmot.

 • Strukturální akrylová lepidla 3M se snadno nanášejí a rychle vytvrzují. Prozkoumejte řadu možností lepení nejrůznějších podkladů, včetně většiny plastových, hliníkových, ocelových a naolejovaných kovových povrchů. Mnohé produkty mají nízký zápach a nehořlavé složení.


Použití strukturálních akrylových lepidel 3M™ Scotch-Weld™

Spojte se s námi
Jsme tu pro vás.

Potřebujete pomoc při hledání správného produktu pro váš projekt? Pokud potřebujete radu ohledně produktu, technickou radu nebo radu ohledně aplikace nebo chcete spolupracovat s technickým specialistou 3M, kontaktujte nás nebo zavolejte na číslo +420 261 380 111.

Potřebujete pomoc při hledání správného produktu pro váš projekt? Pokud potřebujete radu ohledně produktu, technickou radu nebo radu ohledně aplikace nebo chcete spolupracovat s technickým specialistou 3M, kontaktujte nás nebo zavolejte na číslo +420 261 380 111.