Broušení svaru 3M™ Lamelovým Kotoučem 769F

Výkon za příjemnou cenu.

Udělejte ve své dílně místo pro 3M™ Lamelový Kotouč 769F


Nový 3M™ Lamelový Kotouč 769F

 • Nejnovější člen rodiny lamelových kotoučů 3M vám za rozumnou cenu přináší výkon špičkových brusiv. 3M™ Lamelový Kotouč 769F je vyroben z přesně tvarovaných brusných zrn, což mu zajišťuje delší životnost a rychlejší řezání než u konvenčních hlinito-zirkonových lamelových kotoučů. Vyžádejte si vzorek a sami si tuto neporazitelnou kombinaci výkonu a hodnoty vyzkoušejte.


Lamelový kotouč, na který jste čekali.

Pokud jste hledali nepřekonatelnou kombinaci výkonu a hodnoty, je vaše hledání u konce. 3M™ Lamelový Kotouč 769F díky přesně tvarovaným brusným zrnům 3M splňuje požadavek na nízkou cenu, aniž by kvůli tomu obětoval výkon.

 • Rodina produktů 769F

  Díky přesně tvarovaným brusným zrnům 3M a trvanlivému polyesterovému podkladu 3M™ Lamelový Kotouč 769F dlouho vydrží a poradí si i s prací pod vysokým tlakem, jako je srážení hran, broušení svarů a odjehlování hran. A navíc vytváří povrch, který se výborně hodí pro střednětlaké aplikace, jako je sjednocování a příprava povrchu.Přirozeně univerzální využití

Ve většině dílen je lamelový kotouč nejuniverzálnějším používaným brusným nástrojem. 3M™ Lamelový Kotouč 769F přináší veškerou všestrannost, kterou od lamelových kotoučů očekáváte – snadno se s ním pracuje a má mnoho různých využití. V něčem se však výrazně liší: při práci je výkonnější než konkurenční produkty a navíc je poráží cenou.

 • Srážení kovové hrany lamelovým kotoučem
  Srážení hran

  S většinou lamelových kotoučů může být srážení hran obtížné. Nový 3M™ Lamelový Kotouč 769F si s ním ale poradí. Jeho polyesterová podložka odolává i silnému přítlaku a přesně tvarovaná brusná zrna 3M řežou kov, aniž by se přehřívala nebo otupila. Výsledkem je dokonale zkosená hrana připravená ke svařování.

 • Odstraňování otřepů z kovového obrobku lamelovým kotoučem
  Odjehlování

  Po odříznutí části obrobku často na hranách zůstávají ostré kovové otřepy. Můžete je však rychle odstranit, aniž byste obráběné díly poškodili. Přesně tvarované zrno 3M, kterým je opatřen 3M™ Lamelový Kotouč 769F, kovové otřepy a ostré hrany snadno odstraní. Získáte obrobek bez otřepů, který je připraven pro další krok zpracování.

 • Broušení svaru lamelovým kotoučem
  Broušení svarů

  Pokud chcete lamelovým kotoučem brousit svar, potřebujete správnou kombinaci minerálu a podkladu. 3M™ Lamelový Kotouč 769F vám takovou kombinaci přináší. Přesně tvarovaná brusná zrna 3M rychle řežou a dlouho vydrží, protože se tříští na nová ostrá zrna. Podložka se rovnoměrně opotřebovává, takže se průběžně dostávají na povrch nová ostrá minerální zrna a lze řezat dál.


Potřebujete rychlost?

Pokud potřebujete řezat ještě rychleji, zkuste brusiva 3M™ Cubitron™ II

DALŠÍ INFORMACE