Aplikace produktů 3M v oblasti opracování kovů

Prohlédněte si různé druhy aplikací, při nichž mohou produkty 3M zrychlit či zefektivnit výrobní proces.

 • Spojování
  Spojování

  Trvalý a odolný spoj! Trvalé, či rozebíratelné spoje od společnosti 3M vám mohou pomoci zvýšit kvalitu a konkurenceschopnost vašich produktů na trhu. Svoboda designu, zvýšení výkonu a použitelnosti, či zkrácení doby montáže, to vše můžete získat s výrobky 3M.

 • Lepení
  Lepení

  Řešení od společnosti 3M určená k lepení Vám mohou pomoci zvýšit kvalitu a konkurenceschopnost Vašich produktů na trhu, od vylepšení vnějšího vzhledu po zvýšení výkonu a použitelnosti a zkrácení doby trvání montáže.

 • Tlumení
  Tlumení

  Charakteristickým zvukem kvality je ticho. Pokud je pro výkon Vašich produktů důležité tlumení vibrací a snížení hlučnosti, pak je načase zvážit akustická řešení od společnosti 3M.

 • Odstraňování otřepů / začišťování ostrých hran
  Odstraňování otřepů / začišťování ostrých hran

  Odstraňují otřepy a ostré hrany, které zůstávají na obrobcích po děrování, řezání a obrábění. 3M nabízí širokou škálu brusných nástrojů k odjehlování - díky nimž na obrobku nezůstanou žádné otřepy.

 • Upevňování
  Upevňování

  Přehodnoťte znovu konstrukci vašeho produktu a vynechte šrouby. Upevňovací systémy 3M jsou spolehlivé a snadno rozebíratelné spoje nahrazující šrouby, nýty, čepy a další tradiční metody spojování.

 • Konečná úprava povrchu
  Konečná úprava povrchu

  Hladké kovové povrchy bez narušení geometrického tvaru obrobku. Univerzální sada brusných nástrojů 3M k úpravě povrchu kovových materiálů se sofistikovanou technologií keramického brusiva se vyznačuje vyvážeností mezi pevností a jemností, k vyhlazování, opracování a dokonalé úpravě povrchů.

 • Broušení
  Broušení

  Zajišťuje rychlý úběr kovových materiálů a odstranění svarů. Zajišťuje tvarování obrobků tak, aby splňovaly stanovené požadavky. Společnost 3M nabízí širokou paletu řešení, včetně brusných kotoučů a produktů pro přesné broušení.

 • Ruční broušení
  Ruční broušení

  Od ručního broušení a povrchových úprav po každodenní údržbu - elektrické či pneumatické brusky se v některých případech nedostanou do obtížně přístupných míst. Flexibilní brusivo 3M ve formě ručních brusných archů poskytuje řešení pro úpravu povrchů na nejužších a těžko přístupných místech.

 • Brusné nářadí
  Brusné nářadí

  Výkonné broušení je založeno na použití výkonných nástrojů dosahujících vynikajících výsledků - od odstraňování svarů až po jemné povrchové úpravy. 3M nabízí široký výběr nářadí a brusiva, jako jsou úhlové a přímé brusky určené k použití ve všech fázích opracování a úprav kovových povrchů.