3M Automotive
3M produkty a řešení pro dopravní průmysl

Vlastní osvědčená řešení

pro výrobu v odvětví autobusů, nákladních automobilů a kolejových vozidel

ZEPTEJTE SE ODBORNÍKA SPOLEČNOSTI 3M

Specializovaná řešení pro výrobce v oblasti výroby dopravních prostředků

Ať už máte na starosti výrobu, zásobování nebo projektování, jsou určité výzvy, kterým musíte denně čelit. Seznamte se se specializovanými řešeními společnosti 3M, která jsou seskupena do různých kategorií pro konkrétní odvětví: výrobci nákladních automobilů, výrobci autobusů, výrobci vlaků nebo výrobci jiných dopravních prostředků, jako jsou letadla nebo lodě. Inspirujte se řešeními pro jiná průmyslová odvětví – zlehčování výrobků, trvanlivé letecké kompozity, které lze použít k výrobě karosérií vozidel, způsoby zrychlování výroby používané v automobilovém průmyslu nebo metody určené k vytváření dokonalého laminátového povrchu. Ověřte si osvědčená řešení společnosti 3M a využijte hotovou sadu procesů na snížení výrobních nákladů.Prozkoumejte klíčové produkty


Obraťte se na specializovaného odborníka společnosti 3M!

Potřebujete pomoc při hledání správného řešení pro váš projekt? Potřebujete-li radu ohledně nějakého výrobku či aplikace nebo technickou radu či konzultaci, obraťte se na odborníka společnosti 3M +420 848 100 303.
Potřebujete pomoc při hledání správného řešení pro váš projekt? Potřebujete-li radu ohledně nějakého výrobku či aplikace nebo technickou radu či konzultaci, obraťte se na odborníka společnosti 3M +420 848 100 303.