Scotch-Brite Industrial

O průmyslových brusivech Scotch-Brite™

 • Desetiletí za desetiletím. Součást za součástí. Existuje jen jedna značka brusných materiálů, na jejíž opakovatelné výsledky a dokonalou konečnou povrchovou úpravu se můžete spolehnout. Je jí Scotch-Brite™. Průmyslová brusiva Scotch-Brite™ vycházejí z minulosti a kráčejí do budoucnosti. Soustředí se na nekompromisní kvalitu – stejně jako vy. Tato brusiva s technologií netkaných materiálů 3M jsou ideální například pro odjehlování, konečnou povrchovou úpravu, čištění a přípravu povrchu. V čem spočívá jejich tajemství? Jejich pružná konstrukce reaguje na tvar povrchu, takže z kovu odstraňují rez a povrchové vrstvy a zanechávají za sebou konzistentní povrchovou úpravu, aniž naruší geometrii obrobku.


Scotch-Brite ve finiši překoná vaše očekávání
Dotáhněte svou práci do finiše.
POŽÁDEJTE O VZOREK BRUSIVA

Výrobky, které potřebujete. Značka, které můžete věřit.

Kategorie výrobků Scotch-Brite™ pro průmysl

Zobrazit všechny výrobky Scotch-Brite™ pro průmysl
 • Usnadněte si práci díky Scotch-Brite™. S těmito netkanými brusnými kotouči odolnými proti zanášení dosáhnete jednotné povrchové úpravy v méně krocích, aniž byste poškodili základní materiál.

 • Díky desetiletím inovací vám přinášíme osvědčený kotouč Scotch-Brite™. Naše kompletní nabídka lamelových kartáčů, vinutých a lisovaných kotoučů vám pomůže s odjehlováním, povrchovou úpravou a řadou dalších úkolů.

 • Flexibilní, přizpůsobivé brusné archy slouží k obecnému čištění, zdrsňování, sjednocování povrchu, přípravu a dokončování povrchu. Dodávají se v různých zrnitostech, takže můžete dosáhnout přesně požadované povrchové úpravy.

 • Pod značkou Scotch-Brite™ najdete kompletní řadu netkaných brusných pásů v mnoha zrnitostech a s různými podklady, takže si můžete vybrat přesně ten, který se pro vaše účely při odjehlování, broušení, sjednocování, dokončování a leštění hodí nejlépe.


Sledujte produkty Scotch-Brite™ při práci.

Najděte výrobek Scotch-Brite™ vhodný pro vaši aplikaci

Stáhnout brožuru

 • Najděte výrobek Scotch-Brite™ vhodný pro vaši aplikaci
  Další informace

  Tato brusiva s technologií netkaných materiálů 3M jsou ideální například pro odjehlování, konečnou povrchovou úpravu, čištění a přípravu povrchu.

 • Všechna políčka jsou povinná, pokud nemají označení „nepovinné“

 •  
 • Zaškrtnutím políčka uděluji svůj souhlas s přijímáním informačních bulletinů, reklamních oznámení, průzkumů a informací o akcích a nabídkách společnosti 3M Česko, spol. s r.o. a skupiny 3M prostřednictvím e-mailu a/nebo telefonicky (jak je zde popsáno). Beru na vědomí, že mé osobní údaje bude zpracovávat společnost 3M Česko, spol. s r.o. a skupina 3M v souladu s globálními zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3M pro shora podrobně uvedené marketingové a propagační účely, a že moje osobní údaje mohou být přeneseny, uloženy a/nebo zpracovány společností 3M Česko, spol. s r.o. a třetími osobami jménem společnosti 3M Česko, spol. s r.o. v České republice a v zemích mimo Evropskou unii, ale vždy za podmínky přísného splnění povinností mlčenlivosti a bezpečnosti.

 • Předložit Předložit

Děkujeme za váš zájem o brožuru Scotch-Brite™. Klikněte zde pro stažení.

Omlouváme se...

Při odesílání došlo k chybě. Prosím zkuste to znovu později...


Představení výrobku | Doporučená řešení a akce Scotch-Brite™


Doporučené zdroje o průmyslových brusivech Scotch-Brite™


Spojte se s námi

Rádi vám pomůžeme rozhodnout, který průmyslový brusný výrobek se pro vaše využití bude nejlépe hodit. Kontaktuje vás odborník na brusiva ze společnosti 3M a pomůže vám vybrat takový výrobek, s nímž snáze odvedete svoji práci.

Máte-li dotazy ohledně výrobků a technické podpory, zavolejte na číslo +420 848 100 303.

Máte-li dotazy ohledně výrobků a technické podpory, zavolejte na číslo +420 848 100 303.