• Welding Hub

  Learn More about Speedglas world of welding performance.
  Meet with dedicated experts in welding performance.

  View Article

 • eAcademy Training

  The flexible way to Discover & Learn throughout your busy day. Join us online any time of the day to expand your knowledge on our current range of personal protective equipment for the workplace. Learn what you want, when you want, where you want... and at a pace that’s right for you.

  Start NowArrow

 • Hearing Protector & Helmet Compatibilty Selector

  Finding compatible hearing products has never been easier

  Start SelectionArrow

3M Řešení bezpečnosti při práci

3M Řešení OOPP

Produkty, které pracují tak tvrdě jako vy. Od těch nejzákladnějších po vysoce specializované potřeby. 3M nabízí ochranu zdraví a bezpečnost Vám i Vašim pracovníkům tak, aby každý mohl podávat ty nejlepší výkony


Produkty

Zobrazit všechny produkty

Nabízíme široké spektrum produktů, které uspokojí vaše potřeby ochrany při práci.

Nové produkty v 3M portfóliu

Ve 3M tvrdě pracujeme, abychom mohli nabídnout nejefektivnější řešení OOPP pro bezpečnost.

Jednou z vášní 3M je poskytnout bezpečnost a zdraví pracovníkům všech možných odvětví průmyslu i pracovních prostředí. Tato vášeň nás neustále pohání k inovacím napříč technologiemi, obory a odvětvími. To vše za účelem pomoci Vám a Vašim pracovníkům být v bezpečí se správnými ochrannými prostředky. Naší snahou je poskytnout pohodlné, dobře navržené osobní ochranné pracovní prostředky (OOPP), které vám dodají tu nejúčinnější ochranu, která je k dispozici. 3M OOPP si můžete zakoupit s vědomím, že 3M usilovně pracuje na tom, aby poskytlo Vašim zaměstancům produkty, ve kterých se budou při nošení cítit dobře.