1. Česko
 2. Všechny výrobky 3M
 3. Pásky
 4. Textilní a montážní pásky
 5. Textilní pásky
 6. 3M™ PTFE páska 5453, hnědá, 50 mm x 33 m

3M™ PTFE páska 5453, hnědá, 50 mm x 33 m

 • 3M ID 7000144794
 • UPC 00021200161629

Velmi nízké absorpce vlhkosti umožňuje použití pásky ve vlhkém prostředí

Vyztužená, tkaná látka má zvýšenou pevnost v tahu a páska tak odolává opotřebení, protržení a propíchnutí

Poddajná pro obalování okolo povrchu válců a ve spirálových tvarech

Zobrazit více detailů

Detaily

Hlavní informace
 • Velmi nízké absorpce vlhkosti umožňuje použití pásky ve vlhkém prostředí
 • Vyztužená, tkaná látka má zvýšenou pevnost v tahu a páska tak odolává opotřebení, protržení a propíchnutí
 • Poddajná pro obalování okolo povrchu válců a ve spirálových tvarech
 • Silikonové lepidlo se vyznačuje pomalým stárnutím a dobrou přilnavou silou v široké škále provozních aplikací
 • Silný prémiový povlak PTFE zajišťuje mimořádně hladký, nepřilnavý povrch s nízkým třením

3M™ Páska se skleněnou tkaninou 5453 je 8,2 mil silná, hnědá sklotextilní páska impregnovaná PTFE (polytetrafluoroethylen). Je potažená na tlak citlivým silikonovým lepidlem, které snadno přilne a zajistí kluzný nepřilnavý povrch na válcovacích, spojovacích, ohýbacích, sponkovacích a jiných procesních strojních zařízení.

Perfektní volba pro specializované aplikace Obvykle se používá u strojů pro tepelné spojování, obložení potrubí, dopravníkové žlaby, koryta, hladicí a jiné obráběcí zařízení a balení. Naše 3M ™ PTFE sklotextilní páska 5453 je vědecky navržena tak, aby byla nepřilnavá, měla nízké tření, snadno uvolnitelný povrch – vlastnosti potřebné pro procesy průmyslové výroby. Kromě toho tato páska funguje dobře pro management hluku, redukci hluku, a prevenci proti vrzání a chrastění. Páska funguje díky své velmi nízké absorpci vlhkosti velmi dobře v humidních pracovních prostředích. Byla vyvinuta tak, aby odolávala širokému rozsahu teplot od -100°F/-73°C do 500°F/260°C, a proto je tato páska ideální pro velké množství aplikací. Je také chemicky odolná, vysoce pevná a odolná oděru. Díky poddajné nosné vrstvě lze páskou snadno obalovat válce nebo nepravidelné či spirálové vzory. Na tlak citlivé silikonové lepidlo s dlouhou dobou stárnutí bylo vyvinuto pro zajištění dobré přilnavé síly, a snadno a čistě se odstraňuje, přičemž zanechává pouze minimální zbytky. Co je to PTFE? Polytetrafluorethylen (PTFE) je syntetický materiál používaný v různých průmyslových oborech a aplikacích ke snížení koeficientu tření. PTFE se používá jako nepřilnavý povlak pro pánve a jiné nádobí kvůli jeho nepřilnavým vlastnostem a vysoké tepelné odolnosti. Je nevodivý, a proto je výborným izolantem pro elektrické aplikace. Je velmi nereaktivní vůči mnoha chemikáliím, částečně kvůli síle vazeb uhlík-fluor, takže je velmi efektivní v nádobách a potrubích pro reaktivní a žíravé látky. PTFE snižuje tření, opotřebení a energetickou účinnost zařízení. Vzhledem k jeho nízkém tření se PTFE používá v průmyslových aplikacích, kde se očekává kluznost součástek, jako například ložiska, ozubená kola, kluzné desky, atd. V těchto aplikacích přináší výrazně vyšší výkon, než nylon a acetát.

Typické Vlastnosti

Spojte se s námi. Jsme tu pro vás.

Potřebujete pomoc při hledání správného produktu pro váš projekt? Kontaktujte nás, pokud potřebujete radu ohledně produktu, aplikace, odbornou radu nebo pokud chcete spolupracovat se specializovaným odborníkem 3M

Zašlete nám zprávu

Děkujeme za váš zájem o 3M. Abychom vám pomohli efektivně spravovat a reagovat na váš dotaz, zdvořile vás žádáme o poskytnutí některých klíčových informací, včetně vašich kontaktních údajů. Informace, které poskytnete, budou použity k odpovědi na vaši žádost e-mailem nebo telefonicky zástupcem společnosti 3M nebo jedním z našich autorizovaných obchodních partnerů, se kterými můžeme sdílet vaše osobní údaje v souladu se zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Poslat zprávu

Děkujeme, že jste kontaktovali společnost 3M

Obdrželi jsme vaši zprávu a nyní váš dotaz prošetřujeme
Některý z našich zástupců vás kontaktuje telefonicky nebo e-mailem

An error occurred.