1. Česko
 2. Všechny výrobky 3M
 3. Lepidla, tmely a plniče
 4. Pružná lepidla
 5. Tavná lepidla
 6. 3M™ tavné lepidlo 3792LM Q, čiré, quadrak tyčinky 5/8 palců X 8 palců, 11 liber

3M™ tavné lepidlo 3792LM Q, čiré, quadrak tyčinky 5/8 palců X 8 palců, 11 liber

 • 3M ID 7000000880
 • UPC 50021200824543

Po zaschnutí je čiré a má čistý vzhled

Prodloužená doba přilnutí umožňuje přizpůsobit nastavení a polohování

3792: Čiré, víceúčelové pro dřevo, textilie, čalounění a ostatní lehké materiály

Zobrazit více detailů
Často prohlížené zdroje
Bezpečnostní datový list (PDF, 0B)

Detaily

Hlavní informace
 • Po zaschnutí je čiré a má čistý vzhled
 • Prodloužená doba přilnutí umožňuje přizpůsobit nastavení a polohování
 • 3792: Čiré, víceúčelové pro dřevo, textilie, čalounění a ostatní lehké materiály
 • 3792LM: Verze nízkotavného lepidla pro tepelně citlivé povrchy, jako je potažený papír a reklamní materiály
 • Vynikající lepidla typu "Go-to" pro reklamní materiály, utěsňování kartonů, nábytek, čalounění a obrábění dřeva

Vyvinuli jsme tavné lepidlo 3M™ Scotch-Weld™ 3792 jako čiré lepidlo ve verzích jako horkotavné a nízkotavné lepidlo , které účinně spojují tepelně citlivé materiály jako je dřevo a lakovaný papír k nábytku a čalounění a jiným lehkým materiálům.

Naše multifunkční lepidlo má dobu zpracovatelnosti 40 - 50 sekund, což umožňuje úpravu umístění lepených předmětů na dřevě, polyethylenu, polypropylenu, krabicích z vlnité lepenky a lehkých materiálů na nábytku, čalounění a drobnostech. Jeho téměř okamžitá schopnost lepení snižuje dobu výroby pro montáž POP, jakož i spojování, připevňování, zajišťování, opravy, zalévání, lepení panelů, uspořádání vodičů, spojování do svazků, utěsňování, zapouzdřování, vyztužování , lepení pěny a balení. Vyrábíme 3M tavné lepidlo 3792 z termoplastické pryskyřice se 100 % sušiny pro použití s našimi 3M™ aplikátory na tavná lepidla Scotch-Weld™ LT, LT Quadrack nebo EC, v závislosti na verzi. Jako sloučenina s nízkým obsahem těkavých organických látek (VOC) toto lepidlo minimálně zapáchá, když je zahřáté, čímž napomáhá k lepšímu pracovnímu prostředí. Tento termoplastické lepidlo má vynikající odolnost proti teplotnímu šoku, tepelnou odolnost, elektrické izolační vlastnosti a je nekorodující. O tavných lepidlech Horkotavná lepidla / tavné lepicí tyčinky mají relativně vysoký bod tání za horka, který se pohybuje v rozmezí přibližně 250 až 380 °F (121 až 196 °C), v závislosti na složení, a aplikují se pomocí vysokoteplotních tavicích aplikátorů, které jsou obvykle označovány jako tavné pistole. Horkotavná lepidla umožňují téměř okamžité spojení mezi mnoha plasty, papírem a dřevem, ale když je spoj znovu zahřátý, některé druhy změknou, což umožní oddělit od sebe lepené povrchy. Vlastnost tavných lepidel – rychlé přilepení – urychluje provozní operace v oblasti balení a výroby. Nízkotavná lepidla / tavné lepicí tyčinky mají relativně nízký bod tání, který se pohybuje v rozmezí přibližně 170 až 250°F (76 až 121°C), v závislosti na složení, a aplikují se pomocí nízkoteplotních tavicích aplikátorů, které jsou obvykle označovány jako tavné pistole. Nízkotavná lepidla jsou prospěšná v tom, že mohou být použita pro materiály citlivé na lepení za horka, jako jsou pěnové materiály a řada plastů. Umožňují téměř okamžité spojení, ale když je spoj znovu zahřátý, některé druhy změknou, což umožní oddělit od sebe lepené povrchy. Agresivní povaha nízkotavných lepidel z hlediska přilnavosti urychluje výrobní a montážní práce, které zahrnují tenkostěnné kovy, některé plasty a jiné nevláknité materiály po účely budování policových sestav, květinové výstavy a hobby projekty. Tato lepidla se rovněž používají při procesech ve výrobě, montáži a balení, ve výrobě oken, dveří, ve stavebnictví, dopravě, elektronice a dalších odvětvích, jakož i v dřevozpracujícím průmyslu, montáži a vytváření policových systémů v prodejnách, panelů se vzorky při konferencích/kongresech, při uspořádání trofejí, drobností, pro čalounění, výrobu nábytku, pro audio komponenty a skříňky.

Navrhované aplikace
 • Reklamní stojany
 • Lepení panelů
 • Obrábění dřeva a výroba nábytku
 • Čalounění

Typické Vlastnosti

Zdroje

Spojte se s námi. Jsme tu pro vás.

Potřebujete pomoc při hledání správného produktu pro váš projekt? Kontaktujte nás, pokud potřebujete radu ohledně produktu, aplikace, odbornou radu nebo pokud chcete spolupracovat se specializovaným odborníkem 3M

Zašlete nám zprávu

Děkujeme za váš zájem o 3M. Abychom vám pomohli efektivně spravovat a reagovat na váš dotaz, zdvořile vás žádáme o poskytnutí některých klíčových informací, včetně vašich kontaktních údajů. Informace, které poskytnete, budou použity k odpovědi na vaši žádost e-mailem nebo telefonicky zástupcem společnosti 3M nebo jedním z našich autorizovaných obchodních partnerů, se kterými můžeme sdílet vaše osobní údaje v souladu se zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Poslat zprávu

Děkujeme, že jste kontaktovali společnost 3M

Obdrželi jsme vaši zprávu a nyní váš dotaz prošetřujeme
Některý z našich zástupců vás kontaktuje telefonicky nebo e-mailem

An error occurred.


Podobné produkty

Aplikace Sestava laminace velkých ploch, Spojování malými spoji, Uchycení a zdobení, Utěsňování, zalévání a zapouzdřování elektroniky
Celková délka (metricky) 0.2 m
Celková šířka (metrická) 15.9 mm
Forma Sypná tekutina
Forma Produktu Přilnavé
Metoda aplikace Ruční proces, Sprej
Nastavení teploty pro tavnou pistoli EC AED081
Obory Balení, Nábytek, Všeobecný průmysl, Zpracování dřeva
Odolnost vůči teplu 140 Degree Fahrenheit
Odolnost vůči teplu (Celsius) 60℃
Pevnost ve smyku 350 Pound_Per_Square_Inch
Procenta hmotnosti pevných látek (přibližná) 100 %
Typ lepidla Ethylenvinylacetát
Typ povrchu Dřevo, Plastické
Velikost kontejneru (metrické jednotky) 5 kg
Značky 3M™