1. Česko
 2. Všechny výrobky 3M
 3. Osobní ochranné prostředky
 4. Ochrana při svařování
 5. Náhradní díly a příslušenství ke svářečským kuklám
 6. 3M™ Adflo™ Sada plynového filtru A1B1E1 s vysoce výkonnou Li-ion baterií, 837301

3M™ Adflo™ Sada plynového filtru A1B1E1 s vysoce výkonnou Li-ion baterií, 837301

 • 3M ID 7000144540

Sada plynového filtru: Filtr A1B1E1 a výkonná Li-ion baterie

Sada k upgradu filtroventilační jednotky 3M™ Adflo™ zachycuje organické, anorganické a kyselé plyny a výpary

Vždy nutno použít společně s částicovým filtrem

Zobrazit více detailů

Detaily

Hlavní informace
 • Sada plynového filtru: Filtr A1B1E1 a výkonná Li-ion baterie
 • Sada k upgradu filtroventilační jednotky 3M™ Adflo™ zachycuje organické, anorganické a kyselé plyny a výpary
 • Vždy nutno použít společně s částicovým filtrem
 • Vysoce výkonná baterie se plně nabije za 5,5 hodiny a má dobu provozu 10-12 hodin

Sada plynového filtru 3M™ Adflo™ A1B1E1, 837301, je naše sada obsahující plynový filtr 3M™ Adflo™ A1B1E1 a výkonnou lithium-iontovou baterii 3M™ Adflo™. Je určena k použití s filtroventilační jednotkou 3M™ Adflo™.

Získejte spolehlivou ochranu před plyny a výpary modernizací vaší filtroventilační jednotky 3M™ Adflo™ pomocí sady plynového filtru 3M™ Adflo™ A1B1E1, 837301. Naše sada obsahuje vysokokapacitní lithium-iontovou baterii, která prodlužuje dobu provozu respirátoru. Plynový filtr se musí vždy používat společně s částicovým filtrem (837010). Váš plynový filtr je třeba vyměňovat podle požadavků vašeho pracoviště. Nedoporučuje se čekat, až ucítíte pachy. V některých konfiguracích je také nutné použít dýchací hadici s tlumičem hluku (834009). Schválené kombinace si vždy ověřte se svým bezpečnostním technikem nebo se obraťte s žádostí o radu na certifikovaného průmyslového hygienika.

Navrhované aplikace
 • Použití při svařování

Typické Vlastnosti

Spojte se s námi. Jsme tu pro vás.

Potřebujete pomoc při hledání správného produktu pro váš projekt? Kontaktujte nás, pokud potřebujete radu ohledně produktu, aplikace, odbornou radu nebo pokud chcete spolupracovat se specializovaným odborníkem 3M

Zašlete nám zprávu

Děkujeme za váš zájem o 3M. Abychom vám pomohli efektivně spravovat a reagovat na váš dotaz, zdvořile vás žádáme o poskytnutí některých klíčových informací, včetně vašich kontaktních údajů. Informace, které poskytnete, budou použity k odpovědi na vaši žádost e-mailem nebo telefonicky zástupcem společnosti 3M nebo jedním z našich autorizovaných obchodních partnerů, se kterými můžeme sdílet vaše osobní údaje v souladu se zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Poslat zprávu

Děkujeme, že jste kontaktovali společnost 3M

Obdrželi jsme vaši zprávu a nyní váš dotaz prošetřujeme
Některý z našich zástupců vás kontaktuje telefonicky nebo e-mailem

An error occurred.