1. Česko
  2. Všechny výrobky 3M
  3. Pásky
  4. Lepicí, montážní a transferové pásky
  5. Lepicí transferové pásky
  6. 3M™ ATG transferová oboustranná lepicí páska 926, 6 mm x 33 m

3M™ ATG transferová oboustranná lepicí páska 926, 6 mm x 33 m

  • 3M ID 7000116661

Transferová páska s vysoce výkonným lepidlem, které funguje na široké škále podkladů a materiálů. Nabízí vynikající odolnosti vůči rozpouštědlům a může se používat v aplikacích pro vysoké teploty.

dobré vlastnosti i po vystavení vlhkosti a cyklům vysokých či nízkých

Systém pásky ATG je univerzální, pohodlný, rychlý a snadno se používá. Žádný nepořádek a žádné čištění. Je to nákladově efektivní náhrada za nýty, spony, šrouby a kapalná lepidla. Bezpečnější než tavná lepidla.

Zobrazit více detailů

Detaily

Hlavní informace
  • Transferová páska s vysoce výkonným lepidlem, které funguje na široké škále podkladů a materiálů. Nabízí vynikající odolnosti vůči rozpouštědlům a může se používat v aplikacích pro vysoké teploty
  • dobré vlastnosti i po vystavení vlhkosti a cyklům vysokých či nízkých
  • Systém pásky ATG je univerzální, pohodlný, rychlý a snadno se používá. Žádný nepořádek a žádné čištění. Je to nákladově efektivní náhrada za nýty, spony, šrouby a kapalná lepidla. Bezpečnější než tavná lepidla

Scotch® Transferová páska ATG 926 je obráceně navinutá páska s kontaktním akrylovým lepidlem 350 na krycí vrstvě z lisovaného sulfátového papíru. Transferová páska s vysoce výkonným lepidlem. Pro použití s aplikátory lepidla Scotch® ATG.

Ideální pro aplikace, které vyžadují vysokou pevnost spoje, pevnost ve smyku a odolnost vůči vysokým teplotám. Mezi možnosti aplikace patří: jmenovky na oceněních, lepení pěnové izolace, obtížně lepitelné složky a krabice a podklady, které potřebují lepidlo s vyšší vnitřní pevností.

Typické Vlastnosti

Podobné produkty

Aplikace Sestava laminace velkých ploch, Uchycení a zdobení
Barva primární vložky Světle hnědá
Celková délka (metricky) 33 m
Celková tloušťka pásky bez vložky (metrická) 0.13 mm
Celková šířka (metrická) 6 mm
Primární vložka Zahuštěný sulfátový papír
Tloušťka primární vložky (metrická) 0.13 mm
Typ lepidla 300 Akrylát o vysoké pevnosti
Značky Scotch®