1. Česko
 2. Všechny výrobky 3M
 3. Pásky
 4. Balicí pásky
 5. Pásky na zalepování krabic
 6. 3M™ Tartan™ univerzální nehlučná balicí páska 305, hnědá, 50 mm x 66 m

3M™ Tartan™ univerzální nehlučná balicí páska 305, hnědá, 50 mm x 66 m

 • 3M ID 7000095639

Akrylátové lepidlo při kontaktu přilne k nejrůznějším povrchům včetně dřevotřísky.

Dostatečná pevnost spoje odolává poškození bezpečného přelepení během celého dodavatelského řetězce.

Bezpečné přelepování balíků bez otvorů, odpadu, ostrých míst a nutnosti likvidace sešívacích spon

Zobrazit více detailů

Detaily

Hlavní informace
 • Akrylátové lepidlo při kontaktu přilne k nejrůznějším povrchům včetně dřevotřísky
 • Dostatečná pevnost spoje odolává poškození bezpečného přelepení během celého dodavatelského řetězce
 • Bezpečné přelepování balíků bez otvorů, odpadu, ostrých míst a nutnosti likvidace sešívacích spon
 • Polypropylenová nosná vrstva odolává řezu, oděru a vlhkosti, díky čemuž lze dosáhnout dlouhodobé životnosti
 • Vhodná pro lepení lehkých obálek a poštovních zásilek

Tartan™ 305 je univerzální balicí páska, která slouží k přelepování nejrůznějších lehkých krabic vystavených minimálním rizikům během přepravy. Biaxiálně orientovaná polypropylenová nosná vrstva je odolný vůči vlhkosti odolává oděru, chemikáliím a otěru, díky čemuž jsou zásilky během přepravy bezpečně zajištěny.

Vysoká kvalita a pevnost Balicí páska Tartan™ 305 má samolepicí akrylátové lepidlo, které ke své aktivaci nevyžaduje vlhkost, teplo ani žádné rozpouštědlo. Tato univerzální páska, která je k dispozici v čiré nebo světle hnědé verzi, má dobrou přilnavost k recyklovanému papíru a dřevotřísce a je vhodná pro aplikace s nízkou teplotou v oblasti výroby papíru, potravin a nápojů, lékařství, oprav, údržby a renovací (MRO), elektroniky a tiskařském průmyslu. Nízkozátěžové přelepovací pásky, které bývají rovněž označovány jako balicí nebo lepicí pásky, slouží k bezpečnému přelepování lehkých obálek a balíků určených k přepravě. Pásku lze použít k uzavírání a přelepování krabic, balení, připevňování, vázání a svazování. Přicházíme s lepšími nápady prostřednictvím vědy a inovací V divizi průmyslových lepidel a pásek 3M jsou poskytována na základě vědeckých poznatků v oblasti výroby lepidel inovativní řešení, která umožňují zlepšit návrhářské a výrobní procesy různých společností po celém světě. Technologie společnosti 3M v konečném důsledku pomáhají zákazníkům, jako jste vy, rychleji a efektivně přinášet na trh konkurenceschopné výrobky.

Typické Vlastnosti

Spojte se s námi. Jsme tu pro vás.

Potřebujete pomoc při hledání správného produktu pro váš projekt? Kontaktujte nás, pokud potřebujete radu ohledně produktu, aplikace, odbornou radu nebo pokud chcete spolupracovat se specializovaným odborníkem 3M

Zašlete nám zprávu

Děkujeme za váš zájem o 3M. Abychom vám pomohli efektivně spravovat a reagovat na váš dotaz, zdvořile vás žádáme o poskytnutí některých klíčových informací, včetně vašich kontaktních údajů. Informace, které poskytnete, budou použity k odpovědi na vaši žádost e-mailem nebo telefonicky zástupcem společnosti 3M nebo jedním z našich autorizovaných obchodních partnerů, se kterými můžeme sdílet vaše osobní údaje v souladu se zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Poslat zprávu

Děkujeme, že jste kontaktovali společnost 3M

Obdrželi jsme vaši zprávu a nyní váš dotaz prošetřujeme
Některý z našich zástupců vás kontaktuje telefonicky nebo e-mailem

An error occurred.