3M™ Ochranný oděv, modrý, 4515-B-3XL

 • Číslo dílu 45153XLB
 • Číslo 3M produktu 4515 B-3XL
 • 3M ID 7000089623
 • UPC 04046719400621

Ochranný oděv typ 5/6 je navržený tak, aby vám nabídl cenově výhodnou ochranu proti nebezpečnému prachu (například z azbestových vláken).

Je vyrobený z netkaného materiálu SMS, který účinně propouští tělesné teplo a vlhkost a snižuje tak stres způsobený vysokými teplotami.

Měkký a odolný materiál SMS s hustotou 50 g/m2 a skvělými parametry

Zobrazit více detailů
Styl pláště S kapucí
Velikost 3X
Typ výrobku Ochranný oděv, Jednorázový ochranný oděv
Barva výrobku Modrá
Materiál Na bázi SMS

Detaily

Hlavní informace
 • Ochranný oděv typ 5/6 je navržený tak, aby vám nabídl cenově výhodnou ochranu proti nebezpečnému prachu (například z azbestových vláken)
 • Je vyrobený z netkaného materiálu SMS, který účinně propouští tělesné teplo a vlhkost a snižuje tak stres způsobený vysokými teplotami
 • Měkký a odolný materiál SMS s hustotou 50 g/m2 a skvělými parametry
 • Dvoupanelová kapuce, dvoucestný zip s krycí klopou a pružnými lamelami na zádech a kotnících snižujících riziko expozice pokožky
 • Nebezpečný prach a omezený postřik kapalinou typ CE 5/6 kat. III
 • Ochrana proti radioaktivním částicím EN 1073-2

3M™ Ochranný oděv 4515 je tvořený vrstvou SMS s hustotou 50 g/m2, která se vyznačuje úžasnou propustností a pohodlím. Oděv můžete pohodlně nosit dlouhou dobu, což přispívá k vaší produktivitě. Protože má certifikaci CE, zajišťuje ochranu proti toxickému prachu typ 5, potřísněním tekutinou typ 6 a proti radioaktivním částicím podle normy EN 1073-2. Ekonomicky výhodné řešení, které zajišťuje ochranu proti nebezpečnému prachu (například proti expozici azbestovými vlákny při kontrole závodu).

3M™ Ochranný oděv 4515 využívejte za účelem ochrany dle certifikace CE proti rizikům na pracovišti, mimo jiné proti toxickému prachu, postřiku kapalinou nebo radioaktivním částicím. Vyhovuje požadavkům široké řady norem na ochranné oděvy proti chemické kontaminaci včetně norem EN 1073-2 Ochranné oděvy proti radioaktivní kontaminaci, normy EN ISO 13688, potřísnění kapalinami typ 6 podle normy EN 13034 a prachu typ 5 podle normy EN ISO 13982-1. Vnější a vnitřní vrstvu tvoří SMS (vrstva netkaného polypropylenu), prostřední vrstvu tvoří natavený materiál. Zatímco vrstva netkaného polypropylenu funguje jako posílení látky a ochrana proti postřiku, vrstvy nataveného materiálu tvoří komplexní netkaná síť mikrovláken, která umí vyfiltrovat suché částice. Jedná se o preferované řešení pro účely použití, při nichž vzniká velké množství částic, jako je odstraňování azbestu nebo výroba cementu. Tento materiál má hustotu 50 g/m2 a je značně odolný. Nabídne vám lepší odolnost proti roztržení, abyste ho mohli déle nosit a mohli více důvěřovat jeho špičkovým vlastnostem. Je vyrobený z materiálu, který skvěle dýchá, takže při použití účinně propouští tělesné teplo a vlhkost. Vyznačuje se dvoupanelovou kapucí, dvoucestným zipem s ochrannou klopou a elastickou manžetou na zápěstí, u pasu a kotníků pro větší pohodlí a jednoduší oblékání a svlékání.

Typické Vlastnosti

Spojte se s námi. Jsme tu pro vás.

Potřebujete pomoc při hledání správného produktu pro váš projekt? Kontaktujte nás, pokud potřebujete radu ohledně produktu, aplikace, odbornou radu nebo pokud chcete spolupracovat se specializovaným odborníkem 3M

Zašlete nám zprávu

Děkujeme za váš zájem o 3M. Abychom vám pomohli efektivně spravovat a reagovat na váš dotaz, zdvořile vás žádáme o poskytnutí některých klíčových informací, včetně vašich kontaktních údajů. Informace, které poskytnete, budou použity k odpovědi na vaši žádost e-mailem nebo telefonicky zástupcem společnosti 3M nebo jedním z našich autorizovaných obchodních partnerů, se kterými můžeme sdílet vaše osobní údaje v souladu se zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Poslat zprávu

Děkujeme, že jste kontaktovali společnost 3M

Obdrželi jsme vaši zprávu a nyní váš dotaz prošetřujeme
Některý z našich zástupců vás kontaktuje telefonicky nebo e-mailem

An error occurred.