1. Česko
 2. Všechny výrobky 3M
 3. Lepidla, tmely a plniče
 4. Pružná lepidla
 5. Lepidla na bázi rozpouštědel
 6. Vysoce účinné nitrilové lepidlo na pryž a těsnění 3M™ 847, 150 ml

Vysoce účinné nitrilové lepidlo na pryž a těsnění 3M™ 847, 150 ml

 • 3M ID 7000079818
 • UPC 03134375223119

Vysoce účinné lepidlo určené k lepení těsnění

Lze lepit na nitrilovou (BUNA), neoprénovou, SBR a butylovou pryž, kůži, vinyl a různé druhy pryže

Vynikající odolnost vůči palivům, oleji a vodě

Zobrazit více detailů
Často prohlížené zdroje
Bezpečnostní datový list (PDF, 0B)

Detaily

Hlavní informace
 • Vysoce účinné lepidlo určené k lepení těsnění
 • Lze lepit na nitrilovou (BUNA), neoprénovou, SBR a butylovou pryž, kůži, vinyl a různé druhy pryže
 • Vynikající odolnost vůči palivům, oleji a vodě
 • Odolnost vůči vyšším teplotám a vlhkosti, možnost použití při teplotách do 148 °C
 • Volitelné vytvrzování teplem zvyšuje pevnost lepeného spoje

Nitrilové lepidlo na pryž a těsnění 3M™ 847 je vysoce účinné univerzální lepidlo na bázi rozpouštědla s poměrně nízkou viskozitou, která umožňuje snadnou aplikaci. Nabízí dobrou odolnost vůči olejům i vysokým teplotám a běžně se používá k lepení většiny pryžových materiálů a těsnění.

Univerzální lepidlo na pryž a těsnění Vysoce účinné nitrilové lepidlo 3M™ 847 je jedno z našich nejuniverzálnějších lepidel na bázi rozpouštědla pro lepení pryže a těsnění. Toto lepidlo umožňuje lepit neoprénovou, regenerovanou, nitrilovou (BUNA), SBR a butylovou pryž na kov, dřevo a většinu plastů. Je velmi odolné vůči vysokým teplotám a vodě a lze jej používat při teplotách do 148 °C. Nitrilové lepidlo 3M™ 847 rychle schne, poskytuje otevřenou dobu lepivosti až do 15 minut a současně poskytuje dostatek času na správné umístění lepeného materiálu bez zpomalení pracovního procesu. Doporučené použití Lepení těsnění Lepení palivových potrubí, palivových nádrží a panelů vystavených působení oleje Upevňování pryže k různým podkladům (nelze aplikovat na EPDM nebo TPO) Záplatování pryže Opravy kůže Vysoce účinné lepidlo pro náročné podmínky V extrémně náročných podmínkách, kde by ostatní lepidla pravděpodobně selhala, se vysoce účinné nitrilové lepidlo na pryž a těsnění 3M™ 847 osvědčilo jako nejlepší řešení. Díky schopnosti rychle vytvářet pevné a pružné spoje představuje toto lepidlo optimální volbu pro použití v nepříznivých podmínkách. Kromě toho jeho střední viskozita umožňuje snadnou manipulaci při nanášení štětcem nebo nástřikem. Společnost 3M se jako vždy snaží nabízet nejefektivnější řešení pro trvalé zdokonalování zákaznických projektů v domácnostech i na pracovišti. Nanášení lepidla Ať už lepidlo 3M nanášíte nástřikem, štětcem nebo válečkem, jedná se snadný proces. Začnete nanesením lepidla na povrch tak, aby se vytvořila jednotná vrstva. Díky překryvnému vzoru by mělo nanesení jedné vrstvy stačit pro většinu povrchů. Účinné pokrytí lepidlem znamená, že je pokryto minimálně 80 % plochy. Některé materiály, například porézní, mohou vyžadovat nanesení další vrstvy. Chcete-li nanést další vrstvu, stačí počkat, až stávající lepidlo zaschne, což poznáte dotykem.

Navrhované aplikace
 • Lepení plochých těsnění
 • Lepení palivových potrubí, palivových nádrží a panelů vystavených působení oleje
 • Lepení pryže k různým podkladům
 • Spojování pryže
 • Opravy kůže

Typické Vlastnosti

Zdroje

Spojte se s námi. Jsme tu pro vás.

Potřebujete pomoc při hledání správného produktu pro váš projekt? Kontaktujte nás, pokud potřebujete radu ohledně produktu, aplikace, odbornou radu nebo pokud chcete spolupracovat se specializovaným odborníkem 3M

Zašlete nám zprávu

Děkujeme za váš zájem o 3M. Abychom vám pomohli efektivně spravovat a reagovat na váš dotaz, zdvořile vás žádáme o poskytnutí některých klíčových informací, včetně vašich kontaktních údajů. Informace, které poskytnete, budou použity k odpovědi na vaši žádost e-mailem nebo telefonicky zástupcem společnosti 3M nebo jedním z našich autorizovaných obchodních partnerů, se kterými můžeme sdílet vaše osobní údaje v souladu se zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Poslat zprávu

Děkujeme, že jste kontaktovali společnost 3M

Obdrželi jsme vaši zprávu a nyní váš dotaz prošetřujeme
Některý z našich zástupců vás kontaktuje telefonicky nebo e-mailem

An error occurred.


Podobné produkty

Doba zpracovatelnosti Až 10 minut
Forma Hustá kapalina
Procenta hmotnosti pevných látek (přibližná) 33 % - 39 %
Rozpouštědlo Aceton
Teplota aplikace do (Celsius) 120 Stupeň Celsia
Teplota aplikace od (Celsius) -40 Stupeň Celsia
Typ povrchu Plastový laminát
Typ výrobku Lepidlo
Velikost kontejneru (metrické jednotky) 150 Mililitr
Značky 3M™