1. Česko
 2. Všechny výrobky 3M
 3. Brusiva
 4. Brusné kotouče
 5. Rychle vyměnitelné disky
 6. 3M™ Scotch-Brite™ Clean & Strip Čistící Disk CG-RD, Modrý, 115 mm x 22 mm, XCRS

3M™ Scotch-Brite™ Clean & Strip Čistící Disk CG-RD, Modrý, 115 mm x 22 mm, XCRS

 • 3M ID 7000077972
 • UPC 04046719751051

Opracování kovů

Kovy, nátěry

Čištění a odstraňování koroze a nátěrů

Zobrazit více detailů

Detaily

Hlavní informace
 • Opracování kovů
 • Kovy, nátěry
 • Čištění a odstraňování koroze a nátěrů
 • 3M™ úhlová bruska Roloc™
 • Upínací systém Roloc™ zajišťuje snadnou výměnu kotouče při vícestupňových dokončovacích procesech

Čistící Kotouč CG-RD je vysoce flexibilní kotouč tvořící alternativu k drátěným kartáčům při odstraňování koroze, laku, tmelů či nátěrů. Má nejlepší účinnosti čištění ve své třídě a vytváří hladký a konzistentní povrch. Je určen pro použití s úhlovou bruskou.

Systém připevnění Roloc™ pro rychlou výměnu disků Scotch-Brite™ Roloc™ Clean and Strip Čistící Disk kombinuje minerál karbidu křemíku a netkaná nylonová vlákna spolu s pryskyřicí. Pryskyřice se rozpouští a rozpadá v průběhu času, tím napomáhá brusivu, aby zůstalo funkční a odolné teplu. Díky komfortnímu systému připevnění Roloc™ je výměna disků v případě vícekrokových procesů povrchových úprav rychlá a snadná. Disk se rychle připevní do držáku podložky (prodává se samostatně), která se následně upevní do brusných nářadí, jako jsou rotační brusky a úhlové brusky. Minerál karbidu křemíku U disků Scotch-Brite™ Roloc™ Clean and Strip používáme karbid křemíku, protože je to velmi ostrý syntetický minerál, který se obvykle používá pro nízkotlaké aplikace jako je příprava pro lakování. Protože se láme rychleji než oxid hlinitý, vytváří vynikající povrchovou úpravu. Zvlášť hrubý (XCS) minerál má silnou schopnost odstranit nežádoucí korozi a skvrny z různých podkladů. Agresivně odstraňuje barvy a rzi ze švů, dveřních otvorů, okapových lišt aut, rohových svarů a dalších těžko přístupných oblastí. Mnoho výhod brusiv s otevřenou sítí Díky netkané technologii jsou naše průmyslová brusiva Scotch-Brite™ unikátní. Kombinace vláken, pryskyřice a abrazivních minerálů vytváří silnou, otevřenou síť. Vlákna mají vlastnosti pružiny a kopírují tak kontury povrchu. Účinně odstraňují nežádoucí otřepy, nečistoty a kontaminující látky při zachování geometrie obrobku, což ve výsledku snižuje nutnost dodatečného opracování a zvyšuje produktivitu. Mezery v síti umožňují volný únik úlomků, které díky tomu neucpávají minerál. Vlákna v síti se neustále ulamují, a tím napomáhají odhalení další vrstvy čerstvého minerálu. Výsledkem je pak výjimečná konzistence, vysoký výkon broušení a extrémně dlouhá životnost. Od estetického finišování přes sjednocení povrchu po svařování až po odjehlování a další aplikace fungují brusiva Scotch-Brite™ rychle a podávají konzistentní výsledky, krok po kroku.

Typické Vlastnosti

Spojte se s námi. Jsme tu pro vás.

Potřebujete pomoc při hledání správného produktu pro váš projekt? Kontaktujte nás, pokud potřebujete radu ohledně produktu, aplikace, odbornou radu nebo pokud chcete spolupracovat se specializovaným odborníkem 3M

Zašlete nám zprávu

Děkujeme za váš zájem o 3M. Abychom vám pomohli efektivně spravovat a reagovat na váš dotaz, zdvořile vás žádáme o poskytnutí některých klíčových informací, včetně vašich kontaktních údajů. Informace, které poskytnete, budou použity k odpovědi na vaši žádost e-mailem nebo telefonicky zástupcem společnosti 3M nebo jedním z našich autorizovaných obchodních partnerů, se kterými můžeme sdílet vaše osobní údaje v souladu se zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Poslat zprávu

Děkujeme, že jste kontaktovali společnost 3M

Obdrželi jsme vaši zprávu a nyní váš dotaz prošetřujeme
Některý z našich zástupců vás kontaktuje telefonicky nebo e-mailem

An error occurred.