1. Česko
 2. Všechny výrobky 3M
 3. Pásky
 4. Pěnové pásky
 5. Pásky VHB™
 6. 3M™ VHB™ oboustranně silně lepicí akrylová páska 4947F, černá, 19 mm x 16,5 m

3M™ VHB™ oboustranně silně lepicí akrylová páska 4947F, černá, 19 mm x 16,5 m

 • 3M ID 7000072466

Rychlá a jednoduchá metoda lepení trvalých spojů s vysokou pevností a dlouhodobou trvanlivostí

Samolepicí lepidlo se lepí při dotyku a zajišťuje okamžitou manipulační pevnost.

Prakticky neviditelné upevnění při zachování hladkých povrchů

Zobrazit více detailů

Detaily

Hlavní informace
 • Rychlá a jednoduchá metoda lepení trvalých spojů s vysokou pevností a dlouhodobou trvanlivostí
 • Samolepicí lepidlo se lepí při dotyku a zajišťuje okamžitou manipulační pevnost
 • Prakticky neviditelné upevnění při zachování hladkých povrchů
 • 0,8 mm bílá vrstva univerzálního lepidla a jádro z tuhé pěny odolné vůči vysokým teplotám
 • Dokáže nahradit mechanické upevňovací prvky (nýty, svary a šrouby) nebo tekutá lepidla bez nutnosti vrtání, broušení, přelakování, šroubování, svařování a čištění

Páska 3M™ VHB™ 4942F je bílá 0,8mm oboustranná páska s jádrem z akrylátové pěny a akrylátovým lepidlem s vysokou lepivostí. Dokáže nahradit nýty, svary a šrouby. Díky své viskoelasticitě a výjimečné schopnosti lepení na nejrůznější materiály s vysokou povrchovou energií nabízí designovou flexibilitu.

Páska 3M™ VHB™ 4942 zajišťující špičkový design Tato páska využívá univerzální lepidlo nanesené po obou stranách jádra z tuhé pěny. Díky schopnosti odolávat vysokým teplotám se pásky této řady používají k lepení před aplikací nátěru při vysokých teplotách. Běžně se používají na kovové materiály, jako je hliník a galvanizovaná či nerezová ocel. Mezi běžné aplikace této pásky patří upevňování výztuží a panelů, včetně montáže před vložením do vypalovací pece, dekoračního materiál a ozdobných lišt. Doporučené použití: Upevňování výztuží na panely, panelů na rámy, dekoračních materiálů a ozdobných lišt, štítků s nápisy a log. Netradiční pěnová páska V roce 1980 vynalezla společnost 3M pásky 3M™ VHB™, první svého druhu na světě. Tyto jedinečné pásky představují kombinaci přizpůsobivosti, pevnosti a trvalosti lepeného spoje. Výsledkem je řada výjimečně pevných pásek s přilnavostí k celé řadě materiálů. Páska 3M VHB představuje osvědčenou alternativu k šroubům, nýtům, svarům a jiným druhům mechanických upevňovacích prvků. Mrakodrapy, mobilní telefony, elektronické značení na dálnicích, lednice, architektonické skleněné výplně apod., to jsou oblasti, které využívají spolehlivosti těchto speciálních lepicích pásek v procesu sestavování, montáže, upevňování a utěsňování. Tato osvědčená a spolehlivá páska nabízí pevnost lepeného spoje, výjimečnou trvanlivost a vynikající odolnost vůči rozpouštědlům a vlhkosti. Společnost 3M vám v případě potřeby poskytne technickou podporu pro všechny své produkty a informace o jejich konstrukci. Osvědčená spolehlivost pásek 3M VHB Páska 3M VHB poskytuje trvanlivý spoj, kterému nemohou konkurovat žádné mechanické upevňovací prvky. Tato páska dodává vašim hotovým výrobkům atraktivní vzhled, neboť nemusíte používat nýty a šrouby, a zároveň zajišťuje okamžitou manipulační pevnost. Ve většině případů představuje upevňování páskou 3M VHB rychlejší proces než vrtání, šroubování nebo používání tekutého lepidla. Tato řada univerzálních pásek je určena pro vnitřní i venkovní použití, například pro montáž oken, dveří a značení, v oblasti elektroniky, stavebnictví a řadě dalších průmyslových odvětví. Díky své odolnosti vůči chemikáliím, UV záření a teplotám dokáže páska 3M VHB snášet horka v Dubaji nebo studené zimy v Kanadě. Jedinečné akrylátové složení zajišťuje extrémní trvanlivost a odolnost vůči změnám v průběhu času, a proto se jedná o velmi účinnou pásku s dlouhou životností, na kterou se můžete spolehnout. Přicházíme s lepšími nápady prostřednictvím vědy a inovací Divize průmyslových lepidel a pásek 3M poskytuje na základě vědeckých poznatků v oblasti výroby lepidel inovativní řešení, která umožňují zlepšit návrhářské a výrobní procesy různých společností po celém světě. Technologie společnosti 3M v konečném důsledku pomáhají zákazníkům, jako jste vy, rychleji a efektivně přinášet na trh konkurenceschopné výrobky.

Typické Vlastnosti

Zdroje

Podobné produkty

Aplikace Lepení panelů k rámu a výztuh k panelům, Uchycení a zdobení, Vytváření plochých těsnění
Barva výrobku Černá
Celková délka (metricky) 33 m
Celková šířka (metrická) 25 mm
Podkladový materiál (nosič) Akrylová pěna
Typ lepidla Akryl
Značky VHB™