1. Česko
 2. Všechny výrobky 3M
 3. Nářadí a vybavení
 4. Aplikátory lepidla
 5. Pneumatické aplikátory
 6. 3M™ EPX pneumatický aplikátor 50ml duokartuší, pro poměry 2:1 a 1:1

3M™ EPX pneumatický aplikátor 50ml duokartuší, pro poměry 2:1 a 1:1

 • 3M ID 7000070273
 • UPC 04001895871658

Pneumaticky poháněné systémy jsou ideální pro velký objem při dávkování

Dávkují Strukturální lepidla 3M™ Scotch-Weld™

Směšování probíhá při dávkování, čímž se minimalizuje plýtvání materiálem

Zobrazit více detailů

Detaily

Hlavní informace
 • Pneumaticky poháněné systémy jsou ideální pro velký objem při dávkování
 • Dávkují Strukturální lepidla 3M™ Scotch-Weld™
 • Směšování probíhá při dávkování, čímž se minimalizuje plýtvání materiálem
 • Rukojeť pistole umožňuje pohodlnou manipulaci a přesné ovládání
 • Efektivní systém pro lepení, spojování, tmelení, připojování, kompletace, zapouzdření, zalévání a utěsňování

Naše 3M™ Scotch-Weld™ EPX™ Pneumatické aplikátory efektivně dávkují konstrukční lepidlo z 3M™ Scotch-Weld™ duokartuší (prodávají se samostatně) s cílem zajistit jednoduchou, rychlou aplikaci s využitím pneumatického připojení (stlačený vzduch) a stálý tlak, umožňující rychlý a snadný způsob, jak odměřovat, směšovat a dávkovat dvousložková lepidla.

Velká kapacita, precizní aplikace Naše EPX, nebo aplikátor směšující s přesných dávkách umožňuje čisté, snadné dávkování lepidla s minimálním odpadem. Tlak vzduchu posunuje dvojité písty přímo do duokartuší, aplikuje přitom stejný tlak a dávkuje lepidlo do směšovací trysky (prodává se samostatně). Směšovací tryska směšuje dvousložkovou sloučeninu a dávkuje aktivované lepidlo. Naše ergonomicky tvarovaná rukojeť pistole umožňuje pohodlnou manipulaci a přesné ovládání. Doporučené aplikace Lepení Spojování Připevňování Kompletace Zalévání Utěsňování Směšování probíhá při dávkování, čímž se minimalizuje plýtvání materiálem 3M™ Scotch-Weld™ Pneumatické aplikátory zajišťují přesné odměření, díky smísení a přesnému umístění lepidla. Mezi další výhody patří vylepšená přesnost směšovacího poměru bez potřeby mísení rukou a efektivní využívání lepidla. Odvětví, kde se používají pneumatické aplikátory, zahrnují většinou všeobecné použití v průmyslu, stavebnictví, výrobě sportovních potřeb, solární energie, větrné energie, kompozitů, v elektronice, vojenství, dopravě a letectví. 3M Pokročilé systémy lepidel Konstruktéři a technici stále častěji spoléhají na lepidla díky jejich zlepšeným vlastnostem při konečném použití, větší flexibilitě designu i vyšší účinnosti při sestavování výrobků. Dvousložková epoxidová lepidla vytvrzovaná při teplotě místnost a akrylová lepidla balená v duokartuších splňují širokou škálu požadavků při výstavbě, údržbě a opravách i ve výrobě. Kromě pokročilých prostředků zajištujících spolehlivost a všestrannost, dodáváme aplikační systémy, jako je EPX Pneumatický aplikátor, s cílem usnadnit rychlost výroby a ergonomii. Pomocí vědy a inovací objevujeme lepší nápady V naší 3M divizi průmyslových lepidel a pásek aplikujeme naše znalosti o přilnavosti, abychom vytvářeli novátorská řešení, která zlepší konstrukční i výrobní procesy společností po celém světě. V konečném důsledku naše technologie pomáhají zákazníkům, jako jste vy, dodávat konkurenceschopné výrobky na trh rychleji a efektivněji.

Typické Vlastnosti

Spojte se s námi. Jsme tu pro vás.

Potřebujete pomoc při hledání správného produktu pro váš projekt? Kontaktujte nás, pokud potřebujete radu ohledně produktu, aplikace, odbornou radu nebo pokud chcete spolupracovat se specializovaným odborníkem 3M

Zašlete nám zprávu

Děkujeme za váš zájem o 3M. Abychom vám pomohli efektivně spravovat a reagovat na váš dotaz, zdvořile vás žádáme o poskytnutí některých klíčových informací, včetně vašich kontaktních údajů. Informace, které poskytnete, budou použity k odpovědi na vaši žádost e-mailem nebo telefonicky zástupcem společnosti 3M nebo jedním z našich autorizovaných obchodních partnerů, se kterými můžeme sdílet vaše osobní údaje v souladu se zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Poslat zprávu

Děkujeme, že jste kontaktovali společnost 3M

Obdrželi jsme vaši zprávu a nyní váš dotaz prošetřujeme
Některý z našich zástupců vás kontaktuje telefonicky nebo e-mailem

An error occurred.


Podobné produkty

Aplikace Lepení panelů k rámu a výztuh k panelům, Sestava laminace velkých ploch, Spojování malými spoji, Uchycení a zdobení, Utěsňování, zalévání a zapouzdřování elektroniky
Obory Opracování kovů, Reklama, Speciální vozidlo, Zpracování dřeva
Typ výrobku Aplikátor
Značky Scotch-Weld™