1. Česko
 2. Všechny výrobky 3M
 3. Pásky
 4. Elektrotechnické pásky
 5. Polyimidové pásky
 6. 3M™ Polyimidová páska 5419, nízký elektrostatický náboj, zlatá, 22,5 palce x 36 yardů, 2,7 mil, 1 ks v balení

3M™ Polyimidová páska 5419, nízký elektrostatický náboj, zlatá, 22,5 palce x 36 yardů, 2,7 mil, 1 ks v balení

 • 3M ID 7000050146
 • UPC 00021200302879

Polyimidová fólie při vyšších teplotách neměkne, a proto zajišťuje vynikající uvolnění při vyšších teplotách

Nevyžaduje přepracování, což zvyšuje produktivitu práce

Chrání povrch a snižuje náklady na výměnu částí

Zobrazit více detailů
Často prohlížené zdroje
Technický datový list (PDF, 113KB)

Detaily

Hlavní informace
 • Polyimidová fólie při vyšších teplotách neměkne, a proto zajišťuje vynikající uvolnění při vyšších teplotách
 • Nevyžaduje přepracování, což zvyšuje produktivitu práce
 • Chrání povrch a snižuje náklady na výměnu částí
 • K dispozici s jádrem z polyethylenu a lepenky

3M™ Polyimidová páska 5419 Low Static s polyimidovou fólií DuPont™ Kapton® a silikonovým lepidlem používaná pro maskování PCB a další vysokoteplotní aplikace. V provedení low static. Barva zlatá, síla 2,7.

Využívá patentovanou technologii, která vyvolává mimořádně slabý elektrostatický výboj při odvinutí a sejmutí z desky tištěných spojů. Konvenční polyimidové pásky mohou během používání vygenerovat za normálních okolností více než 10 000 voltů, což může poškodit desky s elektronickými součástkami. 3M Páska 5419 překonává tento problém bez veškerých typických nedostatků konvenčních antistatických pásek nebo pásek bez statického náboje (např. proměnná přilnavost a neprůhlednost). Označení „bez halogenů” se vztahuje k definici Mezinárodní elektrochemické komise, IEC 61249-2-21, která zavádí následující limity: max. 900 dílů na milion (ppm) chlóru max. 900 dílů na milion (ppm) bromu max. 1500 dílů na milion (ppm) halogenů celkem

Specifikace

Zdroje

Spojte se s námi. Jsme tu pro vás.

Potřebujete pomoc při hledání správného produktu pro váš projekt? Kontaktujte nás, pokud potřebujete radu ohledně produktu, aplikace, odbornou radu nebo pokud chcete spolupracovat se specializovaným odborníkem 3M

Zašlete nám zprávu

Děkujeme za váš zájem o 3M. Abychom vám pomohli efektivně spravovat a reagovat na váš dotaz, zdvořile vás žádáme o poskytnutí některých klíčových informací, včetně vašich kontaktních údajů. Informace, které poskytnete, budou použity k odpovědi na vaši žádost e-mailem nebo telefonicky zástupcem společnosti 3M nebo jedním z našich autorizovaných obchodních partnerů, se kterými můžeme sdílet vaše osobní údaje v souladu se zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Poslat zprávu

Děkujeme, že jste kontaktovali společnost 3M

Obdrželi jsme vaši zprávu a nyní váš dotaz prošetřujeme
Některý z našich zástupců vás kontaktuje telefonicky nebo e-mailem

An error occurred.