1. Česko
 2. Všechny výrobky 3M
 3. Brusiva
 4. Brusné kotouče
 5. Brusivo na podložce / Fíbrové disky
 6. 3M™ Cubitron™ II Fíbrový Disk 987C Oranžový, 180 mm x 22 mm, 60+

3M™ Cubitron™ II Fíbrový Disk 987C Oranžový, 180 mm x 22 mm, 60+

 • 3M ID 7000045186
 • UPC 00051141277424

Precizně tvarované zrno 3M™ poskytuje díky své samoostřící schopnosti rychlejší úběr při nižším přítlaku.

Životnost disku je výrazně delší - obrousíte větší množství dílů při menším počtu výměn disku.

Broušení svarů, vybrušování úkosů, úběr materiálu - velmi vhodný pro nerezavějící oceli.

Zobrazit více detailů

Detaily

Hlavní informace
 • Precizně tvarované zrno 3M™ poskytuje díky své samoostřící schopnosti rychlejší úběr při nižším přítlaku
 • Životnost disku je výrazně delší - obrousíte větší množství dílů při menším počtu výměn disku
 • Broušení svarů, vybrušování úkosů, úběr materiálu - velmi vhodný pro nerezavějící oceli
 • Brusná přísada nacházející se na kotouči minimalizuje teplotu při broušení slitin citlivých na teplo. 

3M™ Cubitron™ II Fíbrový Disk 987C je vyroben s pomocí revoluční technologie precizně tvarovaného zrna 3M™, která zaručuje optimální štěpení brusného minerálu, chladný brus a maximální životnost disku. Díky chladicí vrstvě je velmi vhodný na nerezavějící ocel.

Fíbrový disk 3M™ Cubitron™ II 987C je vhodný pro použití na téměř všech kovech a vyniká při broušení nerezové oceli a dalších slitin na bázi niklu. Je ideální pro odstraňování svarů, srážení hran, odstraňování okují, nerovností, vad obrobků a pro další práce. Protože brusivo 3M s precizně tvarovanými zrny podává velmi vysoký brusný výkon s menším přítlakem, uživatelé mohou dokončit náročné úkoly rychleji a s menší únavou. Brusná přísada nacházející se na kotouči z něj vytváří vynikající výrobek pro všechny typy kovů - pomáhá udržovat kotouč chladnější při práci na nerezové oceli a na materiálech citlivých na teplo, jako jsou slitiny niklu a titan, čímž omezuje změnu barvy kovu/oxidaci a snižuje šanci na vznik trhlin způsobených teplem. Mimo to, protože brusivo samo zůstává chladnější a ostřejší, naše kotouče 3M s precizně tvarovanými zrny vydrží podstatně déle než kotouče s běžnými keramickými zrny a také přináší nižší náklady na broušení a menší počet výměn kotoučů. Naše výrobky 3M™ Cubitron™ II zvýšily laťku pro vysoce výkonná brusiva. Precizně tvarovaná zrna 3M pracují a vydrží déle než běžná keramická průmyslová brusiva a vyžadují při broušení menší sílu z hlediska dosažení vynikajících výsledků. Výsledkem je to, že uživatelé mohou s jedním kotoučem brousit rychleji a dokončí více obrobků, a to při méně namáhavé práci. Při vytváření precizně tvarovaných zrn 3M zahájili naši inženýři práci s keramickými brusnými zrny 3M™ a použili patentovanou technologii, aby vytvořili zrna trojúhelníkového tvaru, která budou na podložce elektrostaticky orientována tak, aby vytvářela ostré vrcholy maximalizující potenciál broušení. Tyto vrcholy prochází kovem čistě, spíše než by prováděly drážkování nebo vyrývání jako běžná brusiva, a neustále dochází k jejich samovolnému broušení, protože se ulamují jejich špičky. Tak dochází k super rychlému broušení a k menšímu zahřívání v důsledku tření, což omezuje vznik únavových trhlin v důsledku vysokých teplot a změny zbarvení. Precizně tvarovaná zrna 3M se také rovnoměrně opotřebovávají a brusivo samo zůstává chladnější a ostřejší, a proto výrobky 3M™ Cubitron II vydrží podstatně déle než běžná keramická brusiva, což zaručuje dlouhodobý vysoký výkon při pracovních aplikacích. Fíbrové kotouče jsou kotouče pro velmi náročné práce, ideální pro odstraňování svarů, broušení a zdrsnění velkých a malých ploch kovových povrchů. Tyto kotouče mají pevný a tuhý podklad vyrobený z vulkanizovaných vláken, která jsou odolná proti opotřebování a mohou zvládat náročné broušení.

Typické Vlastnosti

Spojte se s námi. Jsme tu pro vás.

Potřebujete pomoc při hledání správného produktu pro váš projekt? Kontaktujte nás, pokud potřebujete radu ohledně produktu, aplikace, odbornou radu nebo pokud chcete spolupracovat se specializovaným odborníkem 3M

Zašlete nám zprávu

Děkujeme za váš zájem o 3M. Abychom vám pomohli efektivně spravovat a reagovat na váš dotaz, zdvořile vás žádáme o poskytnutí některých klíčových informací, včetně vašich kontaktních údajů. Informace, které poskytnete, budou použity k odpovědi na vaši žádost e-mailem nebo telefonicky zástupcem společnosti 3M nebo jedním z našich autorizovaných obchodních partnerů, se kterými můžeme sdílet vaše osobní údaje v souladu se zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Poslat zprávu

Děkujeme, že jste kontaktovali společnost 3M

Obdrželi jsme vaši zprávu a nyní váš dotaz prošetřujeme
Některý z našich zástupců vás kontaktuje telefonicky nebo e-mailem

An error occurred.


Podobné produkty

Aplikace Broušení
Brusný materiál Precizně tvarované zrno
Celkový průměr (metricky) 180 mm
Další Obory Architektonická a konstrukční ocel, Konstrukční ocel, Nábytek, Opracování kovů, Plech, Průmyslové, Průmyslové stroje / zařízení, Průmyslové vybavení, Ships, Speciální vozidlo, Stavba lodí a člunů, Stroje/zařízení pro všeobecné použití, Turbo motory, Zpracování potravin, Zábradlí
Konfigurace otvorů 709EQ
Maximální Rychlost 8500 rpm
Obory Opracování kovů
Podkladový Materiál Vlákno
Průměr Středového Otvoru (Metrický) 22 mm
Strojní Vybavení Úhlové brusky
Typ broušení Suché
Typ potahu Uzavřená konstrukce
Typ uchycení Štěrbinový
Typ vazby Pryskyřice
Značky Cubitron™
Zrnitost 60+