1. Česko
 2. Všechny výrobky 3M
 3. Pásky
 4. Pásky pro přichycení na flexografické desky
 5. 3M™ flexografická montážní páska E1220, oranžová, 457 mm x 23 m

3M™ flexografická montážní páska E1220, oranžová, 457 mm x 23 m

 • 3M ID 7000042756
 • UPC 00051125748414

Oranžová flexo montážní páska pro tiskové desky s lepidlem s funkcí uvolnění vzduchu

Funkce uvolnění vzduchu zabraňuje defektům tisku redukcí výskytu vzduchových bublin pod tiskovou deskou

Pomáhá zajistit řádnou registraci desky

Zobrazit více detailů

Detaily

Hlavní informace
 • Oranžová flexo montážní páska pro tiskové desky s lepidlem s funkcí uvolnění vzduchu
 • Funkce uvolnění vzduchu zabraňuje defektům tisku redukcí výskytu vzduchových bublin pod tiskovou deskou
 • Pomáhá zajistit řádnou registraci desky
 • Montážní páska se čistě odstraní z tiskového válce

3M™ Cushion-Mount™ Plus montážní páska pro tiskové desky E1220 je 0,020 palců (0,51 mm) silná, oranžová, oboustranná pěnová páska používaná pro kombinační flexografický tisk. Tato páska má funkci uvolnění vzduchu a použití pro efektivní uchycení flexografických tiskových desek na tiskové válce.

3M™ Cushion-Mount™ Plus montážní páska pro tiskové desky E1220 umožňuje vysoce kvalitní, vysoce kvalitní, polotónový a kombinační tisk. Lepidlo se snadno aplikuje a čistě odstraní z tiskové desky a tiskového válce, což umožní snadné nastavení a odstranění. Aplikace Vysoce kvalitní polotónový tisk a tisk kombinací Lepidla řady E umožňují snadné odstranění tiskových desek Balení širokých pásů papíru Kombinační flexografický tisk Tiskové desky Flexografické tiskové desky Přilnutí k tiskovým válcům a vávlekům Snadné používání Tato páska snadno přilne k tiskovému návleku nebo válci, takže lze tiskovou desku upevnit do různých poloh. Nastavení je jednoduché; vyčistíte pouze tiskovou desku v souladu s doporučeními výrobce, a poté následně 50:50 směsí isopropylalkoholu a vody. Desku utřete do sucha čistým hadrem. Aplikujte montážní pásku pro tiskové desky rovnoměrných tlakem rukou nebo použijte váleček, abyste zajistili jednotný kontakt k tiskovému válci nebo návleku. Odstraňte krycí vrstvu pásky a připevněte tiskovou desku na pásku. Použijte váleček pro přitlačení při odvalování desky. Buďte opatrní při odvalování čelní i zadní hrany desky. Podobně je čisté a jednoduché také odstranění. Tisková deska se odděluje čistě od pásky a páska se odstraní čistě z návleku nebo válce, aby provoz hladce probíhal. Zlepšování hotových výrobků Některé konkurenční pásky mohou zanechávat bubliny nebo zvrásnění, což ohrožuje kritický spoj mezi montážní páskou a tiskovou deskou nebo montážní páskou a návlekem. Vzduchová bublina způsobí tiskovou vadu. Neriskujte ohrožení kvality svého hotového výrobku. Naše 3M™ Cushion-Mount™ Plus Montážní páska pro tiskové desky E1220 překonává tento problém s křížovými drážkami v lepidle tvořenými embosovanou odlepitelnou krycí vrstvou. Na rozdíl od plochých nebo oblázkových výrobků má naše řada E v lepidle unikátní síť mikrokanálků , která umožňuje odvod vzduchu z prostoru mezi páskou a válcem, nebo návlekem, i z prostoru mezi páskou a deskou. Vzduchové bubliny zmizí a montáž bude prakticky bez bublin. To vede k rychlejšímu nastavení a hladším povrchům, a tím i čistší kvalitě tisku a vyšší produktivitě. Naše historie tisku Po celá desetiletí byly výrobky firmy 3M vyskytují při práci v papírnách a tiskařských závodech, a pomáhají přitom zlepšit kvalitu výsledné práce a zvýšit efektivitu výroby. Od napojování pásu papíru až po montáž desek a balení hotových výrobků můžete důvěřovat řešením a službám firmy 3M v celém svém tiskařském provozu.

Typické Vlastnosti

Spojte se s námi. Jsme tu pro vás.

Potřebujete pomoc při hledání správného produktu pro váš projekt? Kontaktujte nás, pokud potřebujete radu ohledně produktu, aplikace, odbornou radu nebo pokud chcete spolupracovat se specializovaným odborníkem 3M

Zašlete nám zprávu

Děkujeme za váš zájem o 3M. Abychom vám pomohli efektivně spravovat a reagovat na váš dotaz, zdvořile vás žádáme o poskytnutí některých klíčových informací, včetně vašich kontaktních údajů. Informace, které poskytnete, budou použity k odpovědi na vaši žádost e-mailem nebo telefonicky zástupcem společnosti 3M nebo jedním z našich autorizovaných obchodních partnerů, se kterými můžeme sdílet vaše osobní údaje v souladu se zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Poslat zprávu

Děkujeme, že jste kontaktovali společnost 3M

Obdrželi jsme vaši zprávu a nyní váš dotaz prošetřujeme
Některý z našich zástupců vás kontaktuje telefonicky nebo e-mailem

An error occurred.


Podobné produkty

Barva výrobku Oranžová
Celková délka (metricky) 22.86 m
Celková tloušťka pásky bez vložky (metrická) 0.56 mm
Celková šířka (metrická) 457.2 mm
Forma Produktu Role
Kompozitní rukávy Ne
Kvalita tisku Kombinovaný tisk - lehký
Kvalita tisku (řada) Řada 12
Obory Tisk
Podkladový Materiál Polyethylenová pěna
Počet kusů / balení 1.0
Primární vložka Vícevrstvý polyester
Tloušťka aplikace (metrická) 0.5 mm
Tloušťka podkladu (metrická) 0.559 mm
Tloušťka primární vložky (metrická) 0.11 mm
Typ lepidla Diferenciální akrylát
Uretanové rukávy Ano
Uvolňování vzduchu Ano
Značky Cushion-Mount™
Záruční lhůta 2 roky od data výroby