1. Česko
 2. Všechny výrobky 3M
 3. Sloučeniny a leštidla
 4. Jemné lešticí směsi
 5. 3M™ Glass Polishing Leštící Pasta, 1 l, PN60150

3M™ Glass Polishing Leštící Pasta, 1 l, PN60150

 • 3M ID 7000032253

Výroba automobilů, autoopravárenství, sklo

Sklo

Leštění

Zobrazit více detailů
Často prohlížené zdroje
Bezpečnostní datový list (PDF, 0B)

Detaily

Hlavní informace
 • Výroba automobilů, autoopravárenství, sklo
 • Sklo
 • Leštění
 • Řada 3M™ Finesse-It™, řada 3M™ Perfect-It™, nářadí

3M™ Glass Polishing Lešticí Pasta se používá pro opravu vad a odstraňování škrábanců na skleněných površích a dílech.

Snadné používání Vyleštění povrchových poškození a jemných škrábanců ze skleněných povrchů je pomalý a obtížný proces, ale použití naší lešticí pasty 3M™ Glass Polishing může tuto práci poněkud usnadnit. Při použití se strojní leštičkou s duální funkcí nebo rotační, nejen dobře obrousí škrábance, ale rychle se rozpouští a zanechá velmi čistý povrch, který již nevyžaduje žádné další finální úpravy. Díky tomu se lešticí pasta snadno používá a většinou již nevyžaduje další čištění. Jednoduché ingredience pro skvělý povrch Naše lešticí pasta 3M ™ Glass Polishing obsahuje mikrobrusnou pastu na bázi přesně mletého oxidu ceru, která trvale odstraňuje vady jako stopy po leštění, jemné škrábance a vodní skvrny z vnější strany skleněných povrchů. Použití oxidu ceru nabízí nesporné výhody z hlediska kvality finálního povrchu a pracovního času, a eliminuje používání vosku nebo silikonových chemických látek, které mohou být méně uživatelsky přívětivé. Neobsahuje rovněž žádné chemické čisticí prostředky, plnidla nebo glazovací oleje, díky tomu je dobře použitelná jak pro privátní, tak i profesionální uživatele. Vysoce účinná pasta Díky své vysoké účinnosti vyžaduje pasta při použití pouze 20-40 kapek na každý metr čtvereční skleněné plochy a současně ji téměř není nutné z povrchu čistit. Lešticí pasta 3M™ Glass Polishing vám umožní získat profesionální vzhled povrchu bez nutnosti profesionální úrovně odborných znalostí.

Typické Vlastnosti

Zdroje

Spojte se s námi. Jsme tu pro vás.

Potřebujete pomoc při hledání správného produktu pro váš projekt? Kontaktujte nás, pokud potřebujete radu ohledně produktu, aplikace, odbornou radu nebo pokud chcete spolupracovat se specializovaným odborníkem 3M

Zašlete nám zprávu

Děkujeme za váš zájem o 3M. Abychom vám pomohli efektivně spravovat a reagovat na váš dotaz, zdvořile vás žádáme o poskytnutí některých klíčových informací, včetně vašich kontaktních údajů. Informace, které poskytnete, budou použity k odpovědi na vaši žádost e-mailem nebo telefonicky zástupcem společnosti 3M nebo jedním z našich autorizovaných obchodních partnerů, se kterými můžeme sdílet vaše osobní údaje v souladu se zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Poslat zprávu

Děkujeme, že jste kontaktovali společnost 3M

Obdrželi jsme vaši zprávu a nyní váš dotaz prošetřujeme
Některý z našich zástupců vás kontaktuje telefonicky nebo e-mailem

An error occurred.


Podobné produkty