1. Česko
 2. Všechny výrobky 3M
 3. Pásky
 4. Textilní a montážní pásky
 5. Textilní pásky
 6. 3M™ PTFE páska vyztužená skelnými vlákny 5451, hnědá, 50 mm x 33 m

3M™ PTFE páska vyztužená skelnými vlákny 5451, hnědá, 50 mm x 33 m

 • 3M ID 7000029153
 • UPC 00021200161544

Má velkou pevnost v tahu a odolnost proti protrhnutí a propíchnutí než jiné teflonové pásky.

Vysovká teplotní odolnost díky silikonovému lepidlu

áska zvyšuje kluznost povrchu materiálů a zabraňuje ulpívání lepidel či nečistot na povrchu

Zobrazit více detailů

Detaily

Hlavní informace
 • Má velkou pevnost v tahu a odolnost proti protrhnutí a propíchnutí než jiné teflonové pásky
 • Vysovká teplotní odolnost díky silikonovému lepidlu
 • áska zvyšuje kluznost povrchu materiálů a zabraňuje ulpívání lepidel či nečistot na povrchu
 • Použitelná v širokém rozsahu tepĺot až do 260°C
 • Páska je vhodná do vlhkého prostředí díky nízké absorpci vlhkosti
 • Vynikající chemická odolnost pro mnohé náročné aplikace

Naše vysoce výkonná 3M™ PTFE Teflonová pásky vyztužená skelnými vlákny 5451, se silikonovým vysoce teplotně a chemicky odolným lepidlem má velmi nízký koeficient smykového tření a velmi nízkou povrchovou energii. Páska zvyšuje kluznost povrchu materiálů a zabraňuje ulpívání lepidel či nečistot na povrchu. Je vhodná jako ochrana proti prodření povrchu či k eliminaci skřípaní plastových dílů v těsném uložení. Používejte ji na ploché, rovné díly.

Dlouhodobá odolnost Pokud hledáte pásku s vysokou pevností pro použití v prostředí, kde je vyžadována vyšší odolnost, řešením je špičková teflonová páska se skelnou tkaninou 3M™ 5451. Tato vyztužená páska PTFE, která je odolná vůči většině chemikálií, nabízí rychlé a odolné řešení pro snížení množství obalů a pro termoformovací balicí stroje. Slouží jako trvalejší prostředek zajišťující minimální přilnavost mezi povrchy a snadné uvolnění tam, kde přilnavost k povrchu mohou určovat změny tlaku a teploty nebo jiné faktory. Teflonová fólie (PTFE) je chemicky odolná a lze ji použít jako provizorní chemickou bariéru. Díky odolnosti vůči velkému rozsahu teplot od -73 °C do 260 °C je tato páska vhodnou volbou pro celou řadu prostředí s vysokými teplotami. Doporučené použití Termoformovací balicí stroje Žehlicí a lisovací stroje Svazování při vysokých teplotách Oddělování kompozitních dílů z formy Poskytuje vhodnou bariéru pro oddělení odlišných součástí Co je teflon (PTFE)? Teflon neboli polytetrafluoretylen (PTFE) je syntetický materiál používaný v různých průmyslových odvětvích a aplikacích za účelem snížení koeficientu tření. Vzhledem ke svým nelepivým vlastnostem a odolnosti vůči vysokým teplotám slouží teflon jako nepřilnavá vrstva kuchyňských pánví a jiného nádobí. Jedná se o vynikající izolační materiál v elektrotechnice, neboť je nevodivý. Teflon (PTFE) nereaguje s řadou chemikálií díky chemické odolnosti fluoropolymerních spojů, a proto se využívá v nádobách a potrubích s reaktivními a korozivními materiály. Teflon snižuje tření, opotřebení a zvyšuje energetickou účinnost strojů. Vzhledem k tomu, že jde o materiál s nízkým třením, využívá se teflon v průmyslových aplikacích, kde dochází k tření součástí o sebe, například u ložisek, ozubených kol, kluzných desek atd. V těchto aplikacích má daleko vyšší účinnost než třeba nylon nebo acetal. Společnost 3M tyto pásky PTFE vyrábí tak, že se na základě protlačování této univerzální sloučeniny vytvoří tenká fólie, na kterou je poté nanesena vrstva unikátních samolepicích lepidel 3M. Tyto inovativní a vysoce účinné 3M teflonové pásky jsou spolehlivé, odolné a dokážou snižovat tření.

Typické Vlastnosti

Spojte se s námi. Jsme tu pro vás.

Potřebujete pomoc při hledání správného produktu pro váš projekt? Kontaktujte nás, pokud potřebujete radu ohledně produktu, aplikace, odbornou radu nebo pokud chcete spolupracovat se specializovaným odborníkem 3M

Zašlete nám zprávu

Děkujeme za váš zájem o 3M. Abychom vám pomohli efektivně spravovat a reagovat na váš dotaz, zdvořile vás žádáme o poskytnutí některých klíčových informací, včetně vašich kontaktních údajů. Informace, které poskytnete, budou použity k odpovědi na vaši žádost e-mailem nebo telefonicky zástupcem společnosti 3M nebo jedním z našich autorizovaných obchodních partnerů, se kterými můžeme sdílet vaše osobní údaje v souladu se zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Poslat zprávu

Děkujeme, že jste kontaktovali společnost 3M

Obdrželi jsme vaši zprávu a nyní váš dotaz prošetřujeme
Některý z našich zástupců vás kontaktuje telefonicky nebo e-mailem

An error occurred.