1. Česko
 2. Všechny výrobky 3M
 3. Pásky
 4. Pěnové pásky
 5. Pásky VHB™
 6. 3M™ VHB™páska 4914, 33m x 600mm, bílá

3M™ VHB™páska 4914, 33m x 600mm, bílá

 • 3M ID 7000008488

Rychlá a snadno použitelná metoda trvalého lepení poskytuje vysokou pevnost a dlouhodobou odolnost.

Lepidlo citlivé na tlak lepí při kontaktu a poskytuje okamžitou manipulační pevnost

Díky téměř neviditelnému spojení zůstávají povrchy hladké

Zobrazit více detailů

Detaily

Hlavní informace
 • Rychlá a snadno použitelná metoda trvalého lepení poskytuje vysokou pevnost a dlouhodobou odolnost
 • Lepidlo citlivé na tlak lepí při kontaktu a poskytuje okamžitou manipulační pevnost
 • Díky téměř neviditelnému spojení zůstávají povrchy hladké

3M™ VHB™ páska 4914 je bílá, pevná, oboustranná, samolepicí páska z akrylové pěny o tloušťce 0,25 mm s uzavřenými komůrkami, kterou lze připevnit k široké škále materiálů včetně mnoha kovů a plastů. Skvěle se hodí k lepení profilů.

Praktičnost v kombinaci s extrémní pojivostí Naše páska 3M™ VHB™ se skládá z odolného akrylového lepidla s viskoelastickými vlastnostmi. Výsledkem je mimořádně silná oboustranná pěnová páska, která přilne k široké škále podkladů, včetně hliníku, nerezové oceli, pozinkované oceli, mnoha kompozitů a plastů, akrylu, polykarbonátu, ABS a barveného nebo lepeného dřeva. Naše lepicí pásky nabízejí vynikající pevnost ve smyku, přizpůsobivost, povrchovou přilnavost a teplotní odolnost. Běžně se používají při aplikacích na celé řadě trhů včetně dopravy, přístrojů, elektroniky, značení a zobrazování a průmyslu obecně. Spolehlivě spojují celou řadu materiálů se sílou a rychlostí pro trvalé aplikace.

Typické Vlastnosti

Spojte se s námi. Jsme tu pro vás.

Potřebujete pomoc při hledání správného produktu pro váš projekt? Kontaktujte nás, pokud potřebujete radu ohledně produktu, aplikace, odbornou radu nebo pokud chcete spolupracovat se specializovaným odborníkem 3M

Zašlete nám zprávu

Děkujeme za váš zájem o 3M. Abychom vám pomohli efektivně spravovat a reagovat na váš dotaz, zdvořile vás žádáme o poskytnutí některých klíčových informací, včetně vašich kontaktních údajů. Informace, které poskytnete, budou použity k odpovědi na vaši žádost e-mailem nebo telefonicky zástupcem společnosti 3M nebo jedním z našich autorizovaných obchodních partnerů, se kterými můžeme sdílet vaše osobní údaje v souladu se zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Poslat zprávu

Děkujeme, že jste kontaktovali společnost 3M

Obdrželi jsme vaši zprávu a nyní váš dotaz prošetřujeme
Některý z našich zástupců vás kontaktuje telefonicky nebo e-mailem

An error occurred.