1. Česko
 2. Všechny výrobky 3M
 3. Lepidla, tmely a plniče
 4. Trysky a příslušenství
 5. Příslušenství pro aplikátory
 6. 3M™ EPX píst pro 1:1 a 2:1, černý, pro kartuše 48,5 a 50 ml, 40 ks/karton

3M™ EPX píst pro 1:1 a 2:1, černý, pro kartuše 48,5 a 50 ml, 40 ks/karton

 • 3M ID 7000006768

Určeno pro použití s 50ml kartušemi 3M™ Scotch-Weld™ Duo-Pak

Zajišťuje namíchání přesného poměru složek

Schválené příslušenství pro aplikátor 3M™ Scotch-Weld™ EPX

Zobrazit více detailů

Detaily

Hlavní informace
 • Určeno pro použití s 50ml kartušemi 3M™ Scotch-Weld™ Duo-Pak
 • Zajišťuje namíchání přesného poměru složek
 • Schválené příslušenství pro aplikátor 3M™ Scotch-Weld™ EPX

Systém 3M™ Scotch-Weld™ EPX pro dvousložková konstrukční lepidla umožňuje vytvářet trvale pevné lepené spoje na spoustě materiálů, jako jsou kovy, sklo, keramika, dřevo, plasty a pryže.

Posuvný píst 3M™ Scotch-Weld™ EPX™ dokáže odměřit, smísit a aplikovat dvousložková lepidla a zalévací hmotu v poměru 1:1. Tento posuvný píst se používá s aplikátorem 3M™ Scotch-Weld™ EPX a 50ml kartušemi k preciznímu odměření přesné dávky pro snadné vytvoření jednotné vrstvy lepidla. Pro zajištění ideální funkce tohoto systému používejte originální příslušenství 3M, abyste zajistili přesné nanášení lepidla při montáži, údržbě a servisních prací v terénu.

Typické Vlastnosti

Spojte se s námi. Jsme tu pro vás.

Potřebujete pomoc při hledání správného produktu pro váš projekt? Kontaktujte nás, pokud potřebujete radu ohledně produktu, aplikace, odbornou radu nebo pokud chcete spolupracovat se specializovaným odborníkem 3M

Zašlete nám zprávu

Děkujeme za váš zájem o 3M. Abychom vám pomohli efektivně spravovat a reagovat na váš dotaz, zdvořile vás žádáme o poskytnutí některých klíčových informací, včetně vašich kontaktních údajů. Informace, které poskytnete, budou použity k odpovědi na vaši žádost e-mailem nebo telefonicky zástupcem společnosti 3M nebo jedním z našich autorizovaných obchodních partnerů, se kterými můžeme sdílet vaše osobní údaje v souladu se zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Poslat zprávu

Děkujeme, že jste kontaktovali společnost 3M

Obdrželi jsme vaši zprávu a nyní váš dotaz prošetřujeme
Některý z našich zástupců vás kontaktuje telefonicky nebo e-mailem

An error occurred.


Podobné produkty

Aplikace Lepení panelů k rámu a výztuh k panelům, Sestava laminace velkých ploch, Spojování malými spoji, Uchycení a zdobení, Utěsňování, zalévání a zapouzdřování elektroniky
Obory Opracování kovů, Reklama, Speciální vozidlo, Zpracování dřeva
Typ výrobku Píst
Značky Scotch-Weld™