1. Česko
 2. Všechny výrobky 3M
 3. Pásky
 4. Polyesterové pásky
 5. 3M™ polyesterová lepicí páska 8403, zelená, 50 mm x 66 m

3M™ polyesterová lepicí páska 8403, zelená, 50 mm x 66 m

 • 3M ID 7000001173
 • UPC 00021200614606

Je účinná v náročných podmínkách a zachovává si pružnost v podmínkách autoklávu v teplotním rozsahu -50 °C až 177°C.

Silikonové lepidlo umožňující čisté odstranění z různých povrchů

Chemicky odolné lepidlo a nosič zajišťují trvanlivost v náročných prostředích, například při anodizaci

Zobrazit více detailů

Detaily

Hlavní informace
 • Je účinná v náročných podmínkách a zachovává si pružnost v podmínkách autoklávu v teplotním rozsahu -50 °C až 177°C
 • Silikonové lepidlo umožňující čisté odstranění z různých povrchů
 • Chemicky odolné lepidlo a nosič zajišťují trvanlivost v náročných prostředích, například při anodizaci
 • Silnější verze polyesterové pásky 3M™ 8402 zajišťující vyšší životnost a menší opotřebení
 • Ideální pro spojování obtížně přilnavých povrchů, jako je silikonový papír a filmy

Polyesterová páska 3M™ 8403 se používá k anodizovaní, lepení kompozitů a napojování. Tato průsvitná zeleně tónovaná páska má vrstvu silikonového lepidla, které se dobře lepí na obtížné povrchy včetně silikonového papíru a filmů. Je chemicky odolná a zachovává si svoji účinnost v širokém rozsahu teplot a prostředí. Jedná se o silnější verzi polyesterové pásky 3M™ 8402.

Silná a odolná páska pro maskování při vysokých teplotách 3M™ 8403 je silnější polyesterová páska určená pro snadnou manipulaci a delší životnost. Hodí se pro maskování při vysokých teplotách a má dobrou přilnavost k silikonovým povrchům. Páska má silikonové lepidlo, které je vhodné k maskování a které lze čistě odstranit v jednom kuse z většiny povrchů. Tato páska je skvělou volbou pro trvalé lepení na silikonové podklady, papír a fólii, které jsou vystaveny vysokým teplotám. Díky své mimořádné odolnosti vůči chemikáliím je tato páska velmi účinná při některých z nejnáročnějších pracovních podmínkách, například při eloxování. Samolepicí silikonové lepidlo si zachovává svoji účinnost v širokém rozsahu teplot od -50 °C do 218 °C. Polyesterová páska 3M™ 8403 má delší životnost a vyznačuje se pevným přilnutím a pružností. Doporučené použití Spojování silikonových vrstev, filmů a papíru Upevňování součástí nebo vakuových sáčků při spojování kompozitů Maskování kovových povrchů při chemickém obrábění kyselinou nebo hydroxidem Odstraňování přetoků při procesu spojování kovů, kdy nadbytečná epoxidová pryskyřice stéká na pásku Ochranná páska, která snižuje riziko poškrábání během manipulace a přepravy Maskování oblastí vystavených cyklů sušení při vyšších teplotách

Typické Vlastnosti

Spojte se s námi. Jsme tu pro vás.

Potřebujete pomoc při hledání správného produktu pro váš projekt? Kontaktujte nás, pokud potřebujete radu ohledně produktu, aplikace, odbornou radu nebo pokud chcete spolupracovat se specializovaným odborníkem 3M

Zašlete nám zprávu

Děkujeme za váš zájem o 3M. Abychom vám pomohli efektivně spravovat a reagovat na váš dotaz, zdvořile vás žádáme o poskytnutí některých klíčových informací, včetně vašich kontaktních údajů. Informace, které poskytnete, budou použity k odpovědi na vaši žádost e-mailem nebo telefonicky zástupcem společnosti 3M nebo jedním z našich autorizovaných obchodních partnerů, se kterými můžeme sdílet vaše osobní údaje v souladu se zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Poslat zprávu

Děkujeme, že jste kontaktovali společnost 3M

Obdrželi jsme vaši zprávu a nyní váš dotaz prošetřujeme
Některý z našich zástupců vás kontaktuje telefonicky nebo e-mailem

An error occurred.