1. Česko
 2. Všechny výrobky 3M
 3. Lepidla, tmely a plniče
 4. Povlaky zlepšující adhezi
 5. 3M™ Scotch-Weld™ primer na kovy pod strukturální lepidla, červený, 1/2 pint, 12 ks/karton

3M™ Scotch-Weld™ primer na kovy pod strukturální lepidla, červený, 1/2 pint, 12 ks/karton

 • 3M ID 7000000907
 • UPC 00021200210877

Chrání očištěné povrchy, dokud nelze dokončit procesy lepení

Nabízí lepší ochranu proti korozi na kovech pro dlouhotrvající výkon

Zlepšuje odolnost epoxidových a polyuretanových lepidel proti vlivům životního prostředí

Zobrazit více detailů
Často prohlížené zdroje
Bezpečnostní datový list (PDF, 0B)

Detaily

Hlavní informace
 • Chrání očištěné povrchy, dokud nelze dokončit procesy lepení
 • Nabízí lepší ochranu proti korozi na kovech pro dlouhotrvající výkon
 • Zlepšuje odolnost epoxidových a polyuretanových lepidel proti vlivům životního prostředí
 • Zaručuje dokonalé přilnutí lepicích fólií k povrchu
 • Nízká viskozita umožňuje nabízí snadnou aplikaci

3M™ Scotch-Weld™ Metal Primer 3901 je primer určený pro aplikace používající konstrukční lepidla 3M™ Scotch-Weld™. Tento primer pro fólie a kapalná lepidla je schopen zlepšit přilnavost kovu a skla. Dalšími funkcemi tohoto primeru je zlepšená protikorozní ochrana a odolnost kovu vůči vystavení environmentálním vlivům.

Chrání a zlepšuje povrchy 3M™ Scotch-Weld™ Metal Primer 3901 je jednosložkový primer pro kovy a sklo určený pro aplikace s využitím fólií a kapalných lepidel 3M™ Scotch-Weld™. Tento primer pro fólie a kapalná lepidla byl vyvinut ke zlepšení přilnavosti kovu a skla, a zjednodušuje plánování výroby tím, že chrání očištěný povrch do doby, než jsou ukončeny operace lepení. Tento produkt také nabízí odolnost vůči vlivům životního prostředí a poskytuje rovněž lepší antikorozní ochranu kovů. 3M™ Scotch-Weld™ Metal Primer 3901 má nízkou viskozitu a díky tomu snadnou aplikaci, a zajišťuje kompletní smáčení fólie či lepidla na lepené povrchy, a vytváří ideální povrch pro aplikace. Doporučené aplikace 3M™ Scotch-Weld™ Metal Primer 3901 se používá napříč mnoha odvětvími, např.: Aplikace se sklem a kovy Vytváří ideální povrch pro aplikace Pro aplikace, využívající konstrukční lepidla 3M™ Scotch-Weld™, zajišťuje 3M™ Scotch-Weld™ Metal Primer 3901, že lepené povrchy zůstanou relativně bez vlivů oxidace, dokud není dokončena aplikace lepidla. Ochrana před korozí a odolnost vůči korozi a odolnost proti environmentálních vlivům je klíčem k úspěšné, dlouho trvající přilnavosti. Využijte výjimečných výhod výrobku, který může vytvořit ideální povrchy pro aplikace.

Typické Vlastnosti

Zdroje

Spojte se s námi. Jsme tu pro vás.

Potřebujete pomoc při hledání správného produktu pro váš projekt? Kontaktujte nás, pokud potřebujete radu ohledně produktu, aplikace, odbornou radu nebo pokud chcete spolupracovat se specializovaným odborníkem 3M

Zašlete nám zprávu

Děkujeme za váš zájem o 3M. Abychom vám pomohli efektivně spravovat a reagovat na váš dotaz, zdvořile vás žádáme o poskytnutí některých klíčových informací, včetně vašich kontaktních údajů. Informace, které poskytnete, budou použity k odpovědi na vaši žádost e-mailem nebo telefonicky zástupcem společnosti 3M nebo jedním z našich autorizovaných obchodních partnerů, se kterými můžeme sdílet vaše osobní údaje v souladu se zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Poslat zprávu

Děkujeme, že jste kontaktovali společnost 3M

Obdrželi jsme vaši zprávu a nyní váš dotaz prošetřujeme
Některý z našich zástupců vás kontaktuje telefonicky nebo e-mailem

An error occurred.