1. Česko
 2. Všechny výrobky 3M
 3. Lepidla, tmely a plniče
 4. Strukturální lepidla
 5. Vytvrzovací tavná lepidla
 6. 3M™ Scotch-Weld™ PUR tavné reaktivní lepidlo TS230, bělavé, 295ml kartuše, 5 ks/karton

3M™ Scotch-Weld™ PUR tavné reaktivní lepidlo TS230, bělavé, 295ml kartuše, 5 ks/karton

 • 3M ID 7000000898
 • UPC 00051115251658

Dlouhá doba zpracovatelnosti i doba tuhnutí.

Spojovací materiál pro různé podklady.

100 procent sušiny

Zobrazit více detailů
Často prohlížené zdroje
Bezpečnostní datový list (PDF, 0B)

Detaily

Hlavní informace
 • Dlouhá doba zpracovatelnosti i doba tuhnutí
 • Spojovací materiál pro různé podklady
 • 100 procent sušiny
 • Product Hierarchy / All 3M Products / Consumer / 3M Products;Product Hierarchy / All 3M Products / Additional Product Category / Tapes & Adhesives;Product Hierarchy / All 3M Products / Consumer / Miscellaneous / MiscCountryLoad
 • Montáž, spojování při montáži, uchycení, zajištění, opravy, lepení panelů, připojování a konstrukční spojování

3MTM Scotch-WeldTM TS230 lepidlo se dodává ve stříkací nebo vytlačovatelné formě, vyznačuje se dlouhou dobou tuhnutí a ideálně přilne k široké škále plastů, včetně polystyrenu a polyakrylátu. Spojuje hliník a sklo s plasty a dřevem.

O PUR lepidlech 3M™ Scotch-Weld™ 3M™ Scotch-Weld™ lepidla PUR představují naši rodinu jednosložkových polyuretanových lepidel vytvrzovaných vlhkostí. Tato lepidla se aplikují teplá a pevně lepí různé podklady, jako je dřevo, vlákny vyztužený plast (FRP), a mnohé jiné plasty k jim samým nebo na kovy a sklo. Toto speciální složení vytvrzuje na základě reakce s vlhkostí vzduchu nebo podkladu. Kromě stříkání mohou být také vytlačovány z ručních nebo stolních aplikátorů, ale obvykle jsou aplikovány stroji pro hromadnou výrobu. Naše jednosložková PUR lepidla fungují dobře při spojování široké škály plastů včetně polystyrénu a polyakrylátu. Jsou také účinná na široké škále jiných podkladů - od hliníku a skla po plasty a dřevo. Doporučené aplikace Podlahy Automobily Výstavba Nábytek Informační nápisy Spotřební zboží Speciální vozidla Doprava Obecný průmysl Armáda a vláda Maloobchod Elektronika Zpracování dřeva Balení Naše jednosložková lepidla vytváření spoje o vysoké pevnosti a mohou se používat ke spojování mnoha materiálů citlivých na teplo. Jejich složení se 100 % sušiny je vysoce odolné vůči změkčovadlům a přilepí se pevně na širokou škálu podkladů, podobných i nepodobných. Na rozdíl od dvousložkových Naše rodina jednosložkových polyuretanových reaktivních (PUR) lepidel vytvrzovaných vlhkostí začíná vytvrzovat, jakmile je vystavena vlhkosti. Na rozdíl od dvousložkových reaktivních lepidel, polyuretany vytvrzované vlhkostí nejsou tolik ovlivněny teplotou jako vlhkostí. Je-li relativní vlhkost nižší než 40 % a substrát má velmi nízkou poréznost, rychlost tvrzení se dramaticky zpomalí v důsledku sníženého množství dostupné vlhkosti v okolním prostředí. Rozdíl je ve vytvrzování Polyuretanová lepidla vytvrzovaná vlhkostí vytvrzují poněkud jinak než lepidla na vodné nebo rozpouštědlové bázi. Lepidla vytvrzovaná vlhkostí vytvrzují tak, že se vytvoří chemická i mechanická vazba, na rozdíl od pouhé mechanické vazby, která vzniká u výrobků na vodné nebo rozpouštědlové bázi. Jejich silná lepivost zajistí pevné přilnutí k povrchu, zatímco jejich reaktivita vytvoří i chemickou vazbu s povrchem. Lepidla na vodné/rozpouštědlové bázi pouze ulpí na povrchu podkladu. Polyuretanové lepidlo vytvrzované vlhkostí se chemicky spojí s povrchem a zanechá na něm trvalé zbytky, pokud jej rychle neodstraníte. Vytvrzené lepidlo je možné odstranit pouze mechanickými prostředky, jako je broušení nebo pískování, což může zhoršit původní stav povrchu. Tato chemicko-mechanická vazba je důvodem, proč polyuretany vytvrzované vlhkostí patří mezi nejsilnější dostupná lepidla. Vytvářejí vysoce agresivní spoj. Jsou také pružná a dokáží se rozpínat a smršťovat při přirozeném pohybu podkladu.

Typické Vlastnosti

Zdroje

Spojte se s námi. Jsme tu pro vás.

Potřebujete pomoc při hledání správného produktu pro váš projekt? Kontaktujte nás, pokud potřebujete radu ohledně produktu, aplikace, odbornou radu nebo pokud chcete spolupracovat se specializovaným odborníkem 3M

Zašlete nám zprávu

Děkujeme za váš zájem o 3M. Abychom vám pomohli efektivně spravovat a reagovat na váš dotaz, zdvořile vás žádáme o poskytnutí některých klíčových informací, včetně vašich kontaktních údajů. Informace, které poskytnete, budou použity k odpovědi na vaši žádost e-mailem nebo telefonicky zástupcem společnosti 3M nebo jedním z našich autorizovaných obchodních partnerů, se kterými můžeme sdílet vaše osobní údaje v souladu se zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Poslat zprávu

Děkujeme, že jste kontaktovali společnost 3M

Obdrželi jsme vaši zprávu a nyní váš dotaz prošetřujeme
Některý z našich zástupců vás kontaktuje telefonicky nebo e-mailem

An error occurred.


Podobné produkty