1. Česko
 2. Všechny výrobky 3M
 3. Sloučeniny a leštidla
 4. Jemné lešticí směsi
 5. 3M™ Finesse-it™ Leštící Pasta, Extra Fine, 3,785 l, PN06002

3M™ Finesse-it™ Leštící Pasta, Extra Fine, 3,785 l, PN06002

 • 3M ID 7000000630
 • UPC 00051131060029

Odstraňuje kruhové stopy a mikroskopické škrábance od broušení

Ideální pro bodové opravy OEM čirých laků

Neobsahuje vosk ani silikon

Zobrazit více detailů
Často prohlížené zdroje
Bezpečnostní datový list (PDF, 0B)

Detaily

Hlavní informace
 • Odstraňuje kruhové stopy a mikroskopické škrábance od broušení
 • Ideální pro bodové opravy OEM čirých laků
 • Neobsahuje vosk ani silikon
 • Snadné čištění

3M™ Finesse-it™ Extra Fine lešticí pasta je součástí řady speciálně navržených tmelů a past určených pro použití na originálních i opravárenských lacích k odstranění škrábanců po pískování nebo odstranění šmouh z dříve tmelených ploch.

Leštící Pasta 3M™ Finesse-it™ velmi dobře leští dřevo, automobilové OEM a nátěry v námořním a leteckém průmyslu. S tímto materiálem lze také dosáhnout vynikajících výsledků při obrušování vrchních vrstev a při jiných dřevoobráběcích aplikacích vyžadujících saténový, pololesklý a vysoce lesklý povrch. Stejný materiál lze také použít v našem systému pro opravu laků Finesse-it™ Trizact™ pro AOEM laky. Finální výsledky závisí na kombinaci typu laku, lešticí pasty a použitém nářadí. Naše produkty 3M ™ Finesse-it ™ jsou řada speciálně navržených brusiv, lešticích past, leštidel a lešticích kotoučů, která se používá ve výrobě aut a autoopravárenství pro odstranění vad, škrábanců po broušení nebo stop po leštění na různých lakovaných površích. Produkty 3M™ Finesse-it™ jsou nedílnou součástí našeho doporučeného lešticího systému pro opravy povrchových vad laků, lakovaného dřeva, pevných povrchů, gelových laků, práškových nástřiků, průmyslových nátěrů, akrylu a skla.

Typické Vlastnosti

Zdroje

Spojte se s námi. Jsme tu pro vás.

Potřebujete pomoc při hledání správného produktu pro váš projekt? Kontaktujte nás, pokud potřebujete radu ohledně produktu, aplikace, odbornou radu nebo pokud chcete spolupracovat se specializovaným odborníkem 3M

Zašlete nám zprávu

Děkujeme za váš zájem o 3M. Abychom vám pomohli efektivně spravovat a reagovat na váš dotaz, zdvořile vás žádáme o poskytnutí některých klíčových informací, včetně vašich kontaktních údajů. Informace, které poskytnete, budou použity k odpovědi na vaši žádost e-mailem nebo telefonicky zástupcem společnosti 3M nebo jedním z našich autorizovaných obchodních partnerů, se kterými můžeme sdílet vaše osobní údaje v souladu se zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Poslat zprávu

Děkujeme, že jste kontaktovali společnost 3M

Obdrželi jsme vaši zprávu a nyní váš dotaz prošetřujeme
Některý z našich zástupců vás kontaktuje telefonicky nebo e-mailem

An error occurred.


Podobné produkty

Aplikace Leštění
Chemická báze Minerální olej
Typ kontejneru Láhev
Typ povrchu Čirý lak
Typ výrobku Polish
Velikost kontejneru (metrické jednotky) 3.785 Litr
Značky Finesse-it™
Zrnitost Extra jemná
Řady výrobků Standard 100