1. Česko
 2. Všechny výrobky 3M
 3. Pásky
 4. Maskovací a papírové pásky
 5. Maskovací pásky
 6. 3M™ Páska pro jemný přechod,v balení 12 krabiček po 5 ks s aplikátorem, 6 mm x 9 m, 06800

3M™ Páska pro jemný přechod,v balení 12 krabiček po 5 ks s aplikátorem, 6 mm x 9 m, 06800

 • Číslo dílu 06800
 • Číslo 3M produktu T6800
 • 3M ID 7000000459
 • UPC 00051131068001

Vytvořena, aby odstranila ostré hrany na laku

Konstrukce s lepidlem uprostřed umožňuje, aby lak plynule prosákl pod hrany pásky

Minimalizuje nutné opravy a zrychluje tak práci

Zobrazit více detailů

Detaily

Hlavní informace
 • Vytvořena, aby odstranila ostré hrany na laku
 • Konstrukce s lepidlem uprostřed umožňuje, aby lak plynule prosákl pod hrany pásky
 • Minimalizuje nutné opravy a zrychluje tak práci
 • Rychlá a snadní aplikace pásky i její následné odlepení znamenají maximální využití pracovní doby v dílně
 • Pomáhá vytvářet více „neviditelné“ přechody mezi laky na sloupcích a jiných místech, kterých si zákazníci i pojišťovny všímají
 • V balení 12 krabiček po 5 ks s aplikátorem

Naše 3M™ páska pro jemný přechod představuje rychlý a jednoduchý způsob, jak se v podstatě zbavit následných oprav kvůli ostrým hranám v laku. Je navržena speciálně tak, aby vytvářela plynulý přechod se stávající povrchovou úpravou: zvýšený hřeben uprostřed obsahuje lepidlo, takže lak může přirozeně prosáknout pod její hrany a vznikne tak v podstatě neviditelný přechod. Již žádné další přelakování, broušení, leštění nebo jiné časově náročné opravy.

Vaše nejlepší práce na místech, kterých si zákazník všímá Pro rychlejší dokončení opravy, zlepšenou produktivitu – ale i jako trvalý klíčový indikátor vysoce kvalitní práce autolakovny – naše 3M™ páska pro jemný přechod je navržena tak, aby odstraňovala ostré hrany na laku a viditelné přechody mezi laky. Tato páska se snadno aplikuje a funguje bez zvýšeného úsilí v průběhu celého procesu maskování i přípravy. Pomáhá vytvářet bezchybný vzhled na místech, která zákazníci a pojišťovny často kontrolují - na sloupcích dveřích, na hranách otvoru pro kapotu nebo víko zavazadlového prostoru, na hranách blatníků a podél vnějších hran karoserie.Jak to funguje Páska je široká 6 mm a uprostřed je po celé délce opatřena zvýšeným hřebenem. Tento hřeben je jediná část pásky, která obsahuje lepidlo - když ji použijete pro maskování sloupků nebo vnějších hran karoserie, okraje se rovnoměrně rozprostřou od středu a umožní, aby lak přirozeně prosákl. Vytvoří se tak v podstatě neviditelná linie mezi stávajícím a novým nátěrem a to bez extra úsilí ze strany lakýrníka. A výsledkem je mnohem menší nutnost případných oprav ve porovnání s tradičními systémy s páskou/papírem nebo složenou páskou. Naše 3M™ páska pro jemný přechod je také skvělá pro opravy poškození odlétávajícími kamínky.Jednodušeji, rychleji a lépeOmezení nutných oprav a rychleji hotové práce přinášejí klid do duše provozovatelům velkých autolakoven. Lakýrníci jednoduše nalepí pásku podél sloupku nebo jiné plochy, kterou budou lakovat, nastříkají lak přes pásku, nechají nátěry úplně zaschnout a pak pásku odlepí. A speciálně navržený zásobník uchovává 3M™ pásku pro jemný přechod vždy čistou a připravenou k okamžitému použití.Vytvořena aby odstranila ostré hrany na lakuNaše 3M™ páska pro jemný přechod je dalším příkladem toho, jak společnost 3M využívá vědu, aby zjednodušila život pracovníkům v autolakovnách. Její konstrukce, která je na trhu s autopříslušenstvím unikátní, v podstatě odstraňuje ostré hrany na laku a viditelné přechody mezi laky, které mohou být signálem neúplně dokonale provedené opravy pro pojišťovny i zákazníky. Také její použití je rychlé a snadné, což maximalizuje efektivitu využití času v autolakovnách.

Typické Vlastnosti

Zdroje

Spojte se s námi. Jsme tu pro vás.

Potřebujete pomoc při hledání správného produktu pro váš projekt? Kontaktujte nás, pokud potřebujete radu ohledně produktu, aplikace, odbornou radu nebo pokud chcete spolupracovat se specializovaným odborníkem 3M

Zašlete nám zprávu

Děkujeme za váš zájem o 3M. Abychom vám pomohli efektivně spravovat a reagovat na váš dotaz, zdvořile vás žádáme o poskytnutí některých klíčových informací, včetně vašich kontaktních údajů. Informace, které poskytnete, budou použity k odpovědi na vaši žádost e-mailem nebo telefonicky zástupcem společnosti 3M nebo jedním z našich autorizovaných obchodních partnerů, se kterými můžeme sdílet vaše osobní údaje v souladu se zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Poslat zprávu

Děkujeme, že jste kontaktovali společnost 3M

Obdrželi jsme vaši zprávu a nyní váš dotaz prošetřujeme
Některý z našich zástupců vás kontaktuje telefonicky nebo e-mailem

An error occurred.


Podobné produkty

Aplikace Maskovací řešení, Maskování laku, Maskování při lakování, Ochrana před stříkáním, Prémiové maskování
Barva výrobku Transparentní
Celková délka (metricky) 9 m
Celková šířka (metrická) 6.35 mm
Podkladový materiál (nosič) Papír
Počet kusů / balení 60.0
Typ lepidla Akryl
Značky 3M™