Brusná podložka 3M™ Finesse-it™ Roloc™

 • 3M ID 7000000442
 • UPC 00051111501986

Rychlé upnutí brusných kotoučů 3M™ Hookit™ a Stikit™ pro použití na excentrických bruskách

Menší průměr zajišťuje, že je tato podložka ideální pro přístup k malým členitým plochám

K dispozici jsou pěny s různou hustotou poskytující účinné vyrovnání vad nátěrů bez ohledu na typ

Zobrazit více detailů
Celkový průměr (metricky) 31,75 mm
Typ výrobku Náhradní podložka
Typ brusného příslušenství PSA

Detaily

Hlavní informace
 • Rychlé upnutí brusných kotoučů 3M™ Hookit™ a Stikit™ pro použití na excentrických bruskách
 • Menší průměr zajišťuje, že je tato podložka ideální pro přístup k malým členitým plochám
 • K dispozici jsou pěny s různou hustotou poskytující účinné vyrovnání vad nátěrů bez ohledu na typ
 • 3M Roloc™ quick change attachment system provides fast pad change out for multi-step finishing processes
 • Sanding discs sold separately

Brusná podložka 3M™ Finesse-it™ Roloc™ pro broušení je vyrobena z pěnového podkladu, který poskytuje přizpůsobitelnost při práci. Naše brusné podložky jsou ideální na obtížně přístupná místa díky menšímu průměru. Mohou být použity, když je brusný nástroj preferován před ručním broušením, jsou k dispozici v provedení Stikit™ nebo Hookit™.

Use 3M™ Finesse-it™ Roloc™ Sanding Pads with tools equipped with the Roloc attachment system. Our sanding pads are ideal for accessing small, tricky areas due to their smaller diameter. These pads are available in a range of densities to provide effective levelling of paint defects whatever the paint type. The pads are available with a face engineered to hold either 3M Hookit™ or Stikit™ discs securely in place during use and provide fast, easy disc removal. These accessories can be used when a sanding tool is preferred over hand sanding. They also provide the convenience of the 3M Roloc TR Quick Change Attachment System. 3M Roloc TR quick change discs have a plastic threaded button or screw designed to easily and quickly attach to a 3M Roloc TR disc pad (sold separately) so that operators can conveniently change discs with a simple twist-off, twist-on motion. The Roloc TR system provides a secure attachment and the variety of Roloc discs makes swapping from one application to the next very simple. Each TR attachment button is also colour-coded, making it easy to identify the grade required for different uses.

Typické Vlastnosti

Spojte se s námi. Jsme tu pro vás.

Potřebujete pomoc při hledání správného produktu pro váš projekt? Kontaktujte nás, pokud potřebujete radu ohledně produktu, aplikace, odbornou radu nebo pokud chcete spolupracovat se specializovaným odborníkem 3M

Zašlete nám zprávu

Děkujeme za váš zájem o 3M. Abychom vám pomohli efektivně spravovat a reagovat na váš dotaz, zdvořile vás žádáme o poskytnutí některých klíčových informací, včetně vašich kontaktních údajů. Informace, které poskytnete, budou použity k odpovědi na vaši žádost e-mailem nebo telefonicky zástupcem společnosti 3M nebo jedním z našich autorizovaných obchodních partnerů, se kterými můžeme sdílet vaše osobní údaje v souladu se zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Poslat zprávu

Děkujeme, že jste kontaktovali společnost 3M

Obdrželi jsme vaši zprávu a nyní váš dotaz prošetřujeme
Některý z našich zástupců vás kontaktuje telefonicky nebo e-mailem

An error occurred.