Oprava pláště kabelu

Oprava pláště kabelu

Extrémní výdrž

 


Oprava pláště kabelů

Oprava pláště kabelů: hrajte na jistotu

Elektrotechnické pásky 3M jsou rychlým a snadným řešením pro opravy. Při každodenním používání přístrojů a strojů rychle dochází k poškození kabelů – které je pak nutné ještě rychleji opravit. Díky páskám na opravu pláště kabelu jde o snadný úkol.
Náš rozsáhlý sortiment kvalitních elektrotechnických pásek 3M je navržen pro řadu různých řešení podle typu poškození a použití.

  • V případě lehkého a povrchového poškození kabelu si může elektrikář zvolit z řady různých produktů 3M, jako jsou vinylová mastixová páska, pásky Scotch 2228, Scotch Super 33+ nebo Scotch 88 (33+ a 88 jsou určeny pro ochranu před nepříznivými okolními podmínkami).


  • Dobře tvarovatelná samouzavírací pryžová izolační a těsnicí páska s EPR na vnější straně a s přilnavým tmelem na vnitřní straně.

  • Obsahuje tmel na bázi kaučuku navrstvený na PVC pásce vhodné do všech povětrnostních podmínek, která poskytuje dvojitou odolnou ochranu jediným ovinutím.

  • Profesionální izolační páska z PVC. Má vynikající odolnost proti otěru, vlhkosti a korozi a lze ji použít v různých povětrnostních podmínkách.

  • Prémiová robustní izolační páska z PVC do ochranu za všech povětrnostních podmínek s vysokou odolností proti otěru.