Přehled spolupráce

Globální strategická spolupráce

Představujeme jeden z nejvíce efektivních a komplexních systémů pro přípravu a dokončení povrchu v autoopravárenském průmyslu.

 • Tři věci, které byste měli vědět


  Požadovali jste vysoce efektivní, multifunkční řešení pro odsávání prachu. Poslechli jsme Vás a jsme hrdí na to, že Vám můžeme představit kompletní systém broušení pro autoopravárenství. Zde jsou některé důležité informace:

  1. Systém je navržený tak, aby podporoval současnou potřebu na čistší, bezpečnější, efektivnější a ziskovější autoopravny a kombinuje nejlepší brusiva 3M s prémiovým nářadím a řešeními pro odsávání prachu Festool Automotive Systems.

  2. Firma Festool neustále vyvíjí nové technologie a nabízí profesionální a moderní řešení pro řemeslníky již více než 90 let. V oblasti broušení od roku 1951 a v oblasti odsávání prachu od roku 1976, Festool Automotive Systems vyrábí nářadí, které je považováno za nejlepší ve světě automobilových oprav.

  3. Společnost 3M byla založena v roce 1902 a nabízí 60.000 výrobků používaných v domácnostech, obchodě, školách a nemocnicích. S výzkumníky a vědci po celém světě, aktivitami v 70 zemích a prodeji ve 200 zemích, se globální tým 3M zavazuje k vytváření technologií a produktů, které podpoří každou firmu, pozvednou každou domácnost a zlepší každý život. 3M Automotive Aftermarket Division nabízí své produkty pro autoopravárenství prostřednictvím svých poboček ve více než 70 zemích po celém světě. 3M AAD má hluboké znalosti odvětví a silné vztahy s profesionály z oblasti autoopravárenství.

  3M Automotive Aftermarket Division a Festool Automotive Systems se těší na to, že Vám budou moci poskytnout své nejlepší znalosti a zkušenosti, abyste i Vy mohli poskytnout to nejlepší svým zákazníkům.

 • Podpořeno logem Festool Automotive Systems

  Kompletní brusný systém pro opravu aut


  3M a Festool Automotive Systems vytvořily společnou globální strategii, aby poskytly co nejlepší služby v autoopravárenském průmyslu. Nejlepší inovace 3M v oblasti broušení, včetně brusiva 3M ™ Cubitron ™ II , jsou nyní k dispozici ve spojení s prémiovým nářadím pro povrchové úpravy Festool Automotive Systems, včetně pneumatických a elektrických brusek, leštiček a brusných podložek, vysavačů a pracovních stanic pro úpravu povrchu, odsávacích zařízení a služeb.

  VÍCE INFORMACÍ O FESTOOL

  NAVŠTIVTE 3MCOLLISION.COM