1. Česko
 2. Všechny výrobky 3M
 3. Brusiva
 4. Ruční brusné materiály
 5. Ruční podložky
 6. Scotch-Brite™ Ruční arch 07445, 224 x 158 mm, 20 archů v krabici, 3 krabice v balení

Scotch-Brite™ Ruční arch 07445, 224 x 158 mm, 20 archů v krabici, 3 krabice v balení

 • 3M ID 7000045995

Ideální pro jemné čištění vinylu, porcelánu a jiných choulostivých povrchů

Lehký arch s netkanou strukturou provádí lehké čistění na široké škále kovů a také odstraňování přetoků z forem

Velmi jemné brusivo zajišťuje jemné, ale důkladné čištění

Zobrazit více detailů

Detaily

Hlavní informace
 • Ideální pro jemné čištění vinylu, porcelánu a jiných choulostivých povrchů
 • Lehký arch s netkanou strukturou provádí lehké čistění na široké škále kovů a také odstraňování přetoků z forem
 • Velmi jemné brusivo zajišťuje jemné, ale důkladné čištění
 • Poddajná struktura a jemné minerály jsou ideální pro jemné povrchové úpravy
 • Výsledky jsou stejné jako při použití ocelové vlny hrubosti 0000 bez vzniku rzi a úlomků
 • Dobře spolupracuje s kapalnými čisticími prostředky

Naše Scotch-Brite™ Ruční archy 7445 jsou vynikající volbou, když potřebujete jemné brusivo. Poddajná struktura a jemné minerály vytvářejí dokonalou kombinaci, když potřebujete jemný dotek pro lehké čištění nebo choulostivý povrch.

Ideální pro mnohé povrchy Naše univerzální Scotch-Brite™ Ruční archy 7445 jsou ideální pro čištění mnoha různých povrchů v případech, kdy by agresivnější arch byl příliš hrubý. Často se používájí s kapalnými čisticími prostředky pro jemné, ale důkladné čištění nečistot nebo zbytků z choulostivých povrchů, jako je vinyl, porcelán, sklo a plasty. Také se můžou používat pro lehké čištění nerezové oceli nebo lakovaných povrchů, jakož i odstraňování přetoků z forem nebo drhnutí svrchní vrstvy dřeva. Pohodlná alternativa k ocelové vlně Naše ruční archy 7445 jsou vyrobeny tak, aby fungovali čistěji a déle než ocelová vlna, a poskytovali výsledky podobné jako ocelová vlna hrubosti 0000, a to bez rzi a úlomků. Výhoda Scotch-Brite™ Scotch-Brite™ jsou unikátní výrobky na úpravu povrchů s brusivem přilepeným na netkaná nylonová vlákna. Kombinace brusiva a vláken vytváří brusný systém, který přináší konzistentní výsledky po celou dobu životnosti výrobku. Otevřená struktura materiálu odolává zatížení a udržuje vysoký výkon brusných minerálů omezením zanášení nylonových vláken.

Typické Vlastnosti

Spojte se s námi. Jsme tu pro vás.

Potřebujete pomoc při hledání správného produktu pro váš projekt? Kontaktujte nás, pokud potřebujete radu ohledně produktu, aplikace, odbornou radu nebo pokud chcete spolupracovat se specializovaným odborníkem 3M

Zašlete nám zprávu

Děkujeme za váš zájem o 3M. Abychom vám pomohli efektivně spravovat a reagovat na váš dotaz, zdvořile vás žádáme o poskytnutí některých klíčových informací, včetně vašich kontaktních údajů. Informace, které poskytnete, budou použity k odpovědi na vaši žádost e-mailem nebo telefonicky zástupcem společnosti 3M nebo jedním z našich autorizovaných obchodních partnerů, se kterými můžeme sdílet vaše osobní údaje v souladu se zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Poslat zprávu

Děkujeme, že jste kontaktovali společnost 3M

Obdrželi jsme vaši zprávu a nyní váš dotaz prošetřujeme
Některý z našich zástupců vás kontaktuje telefonicky nebo e-mailem

An error occurred.