1. 3M Česko
 2. 3M Výrobní sféra
 3. 3M Silver Česko
 4. Brusné a řezací kotouče 3M™ Silver
3M Výrobní sféra

Chcete vědět více?

Představujeme novou řadu brusiv 3M™, která díky technologii přesně tvarovaného keramického brusného zrna trojúhelníkového tvaru brousí a řežou rychleji a vydrží déle než konveční kotouče s AlOxem.

 • Vyžádejte si vzorek

  Nové řezací kotuče 3M™ Silver jsou navrženy tak, aby posktovaly vysoký výkon cenově dostupný pro každodenní použití. Díky technologii přesně tvarovaného brusného zrna 3M tyto inovativní kotouče lépe chladí a zajišťují rychlé a hladké řezání všech druhů železných kovů, nerezavějící oceli a legovaných ocelí. Kotouče 3M™ Silver nabízí optimální rovnováhu mezi dlouhou životností a rychlostí řezání. Tyto řezací kotouče také vydrží déle než konkurenční kotouče s AlOxem nebo zirkonem.

  Zaregistrujte se zde pro více informací o našich produktech

 • Vyžádejte si vzorek

  Brusné kotouče 3M™ Silver představují novou třídu brusiva - obsahují přesně tvarované brusné zrno 3M pro rychlé broušení a dlouhou životnost. Jsou ideální volbou pro aplikace jako odstraňování svarů, úkosování, a další - nabízejí rychlejší řez a delší životnost než kotouče z AlOxu a zirkonu.


 • Všechna pole jsou požadována, pokud nejsou označena jako volitelná

 •  
 • Před udělením souhlasu klikněte ZDE a přečtěte si detailní informace

 • Odeslat

Vážený pane / paní dekujeme Vám za vyplnení formuláre, Váš zájem nás teší.

O dalších krocích budete informováni na Vámi uvedenou emailovou adresu.

Our Apologies...

An error has occurred while submitting. Please try again later...

Brusivo 3M s technologií přesně tvarovaného zrna

 • Cubitron

  Kotouče 3M™ Silver jsou druhou řadou brusiva 3M (po produktech Cubitron™ II) obsahující přesně tvarované brusné zrno. Toto zrno je vyráběno 3M technologií mikroreplikace tak, aby vytvářelo ostré hrany, které „krájí“ kov – brousí rychleji, s minimálním zahříváním a vydrží déle než konvenční brusné zrno. Pokud vyžadujete perfektní řešení pro náročnou práci, používejte brusivo Cubitron™ II. Pro každodenní dobrý výkon použijte kotouče 3M™ Silver.


Broušení hran

 • Typickou aplikací pro brusné kotouče 3M™ Silver je broušení hran. Abyste mohli řádně obrousit hrany na svém obrobku, budete potřebovat výkonný a spolehlivý brusný kotouč. Brusné kotouče 3M™ Silver obsahují přesně tvraované brusné zrno 3M, díky čemuž překonávají výkonem a rychlostí běžné brusivo a pomohou Vám dosáhnout požadovaného úkosu. S tímto novým kotoučem rychle dosáhnete perfektně zkosené hrany připravené pro svařování.

  Vyžádejte si vzorek


Řezání

 • Řezací kotouče 3M™ Silver Vám urychlí práci při dělení kovu v různých podobách, ať už jde o trubky, konstrukce, či kovové pláty. S touto rychlostí jde ruku v ruce i dlouhá životnost, kterou můžete očekávat od prémiových brusiv 3M, avšak za příznivější cenu. Naše nové řezací kotouče si poradí se všemy druhy železných kovů včetně nerez oceli.

  Zaregistrujte se zde pro více informací o našich produktech


Broušení svarů

 • Svářeči vyžadují u brusného kotouče trvanlivost a rychlost, s kotoučem 3M™ Silver se jim dostane právě této kombinace. Spojíme-li takový výkon s cenovou dostupností, dostaneme tyto výsledky: každodenní vysoce výkonné broušení svarů na černé i nerez oceli bez zvýšených nákladů.

  Vyžádejte si vzorek


 • Všechna pole jsou požadována, pokud nejsou označena jako volitelná


 •  
 • Před udělením souhlasu klikněte ZDE a přečtěte si detailní informace

  Pravidla marketingové akce ZDE.

  Poznámka: pokud nezaškrtnete souhlas s pravidly marketingové akce a souhlas pro marketingovou komunikaci kampaně 3M Silver brusné disky a 3M respirátory , není možné se zúčastnit dané marketingové akce a zaslat vám vzorek zdarma.

 •  

  Před udělením souhlasu klikněte ZDE a přečtěte si detailní informace

 • Odeslat

Vážený pane / paní děkujeme Vám za vyplnění formuláře, Váš zájem nás těší.

O dalších krocích budete informováni na Vámi uvedenou emailovou adresu.

Our Apologies...

An error has occurred while submitting. Please try again later...


Vaše odpovědnost- naše řešení…

Vaše odpovědnost – naše řešení...

Nezapomeňte na ochranu dýchacích orgánů! Otestujte zdarma.

Zobrazit nabídku