3M™ výrobky ke smršťování za tepla

3M™ výrobky ke smršťování za tepla


Nízké napětí

Teplem smrštitelné trubice a tvarované části

Výrobky ke smršťování za tepla 3M™ Heat Shrink poskytují dlouhodobě spolehlivý výkon a vynikající mechanickou ochranu a ochranu životního prostředí. Díky snadné instalaci jsou připraveny k okamžitému použití a s použitím mírného tepla se vytvarují do těsně přiléhajícího tvaru jako kůže – dokonce i přes nepravidelné tvary. 3M Tepelné smršťování přináší přesný poměr smrštění a regeneraci a vynikající odolnost proti praskání a trhlinám.

Teplem smrštitelné trubice

Společnost 3M nabízí rozsáhlý sortiment teplem smrštitelných trubic. S různými tloušťkami, smršťovacími poměry a lepidlem na vnitřní straně v závislosti na konkrétních požadavcích. Nabízíme je v různých délkách, barvách a hromadných baleních, takže můžeme zajistit řešení pro téměř libovolné použití.

  • Robustní teplem smrštitelné trubice – včetně trubic pro přípojnice – mají tlusté odolné stěny. Některé jsou opatřeny lepidlem na vnitřní straně. Výsledkem je robustnost a dlouhotrvající odolnost proti otěru, plamenům, chemikáliím a vlhkosti.

  • Teplem smrštitelná polyolefinová trubice se středně tlustou stěnou. Tyto výrobky mají na vnější straně lepidlo, které zajišťuje lepší ochranu proti vodě a vlhkosti.

  • Tenkostěnné trubice jsou tenké, pružné, robustní a odolné proti praskání. Jsou určeny k izolaci, mechanické ochraně, značení vodičů, svazkování, odlehčení napnutí a řadě dalších účelů. K dispozici v mnoha barvách, délkách a provedeních


Teplem smrštitelné tvarované části

Náš sortiment teplem smrštitelných tvarovaných částí zahrnuje širokou nabídku ukončovacích čepiček a rozdělovacích hlav pro třížilové a čtyřžilové kabely.

  • Teplem smrštitelné ukončovací čepičky 3M představují spolehlivý a jednoduchý způsob utěsnění kabelů při vnitřním i venkovním použití, přičemž nabízejí vynikající elektrickou i mechanickou ochranu.

  • Teplem smrštitelné rozdělovací hlavy 3M jsou vhodné pro vnitřní i venkovní použití s třížilovými a čtyřžilovými kabely v nízkonapěťových aplikacích.