1. Česko
 2. Všechny výrobky 3M
 3. Pásky
 4. Slepovací a indexovací pásky
 5. 3M™ voděrozpustná napojovací páska 906, 38 mm x 50 m

3M™ voděrozpustná napojovací páska 906, 38 mm x 50 m

 • 3M ID 7000116479

Lepidlo s vysokou lepivostí a pevností spoje ve smyku pro letmé napojování rolí papíru a napojování na dutinku

Díky úplné rozpustnosti ve vodě není potřeba odstraňovat spojovací materiál z odpadu: materiál splňuje nebo překonává požadavky normy TAPPI UM-213, metoda A.

Splňuje požadavky nařízení o nepřímých přísadách potravin podle 21 CFR 176.170 a 21 CFR 176.180.

Zobrazit více detailů

Detaily

Hlavní informace
 • Lepidlo s vysokou lepivostí a pevností spoje ve smyku pro letmé napojování rolí papíru a napojování na dutinku
 • Díky úplné rozpustnosti ve vodě není potřeba odstraňovat spojovací materiál z odpadu: materiál splňuje nebo překonává požadavky normy TAPPI UM-213, metoda A
 • Splňuje požadavky nařízení o nepřímých přísadách potravin podle 21 CFR 176.170 a 21 CFR 176.180
 • Vynikající odolnost vůči vysokým teplotám do 204 °C

Vodorozpustná napojovací páska 3M™ 906W je určena pro letmé napojování rolí papíru v papírnách na natíracím zařízení pro povrchové úpravy papíru. Tato páska je nanesena na snadno oddělitelné polobělené krycí vrstvě z papíru rozpustného ve vodě.

Průmyslový standard pro letmé napojování papírových rolí Vodorozpustná napojovací páska 3M™ 906W představuje průmyslový standard pro letmé napojování rolí papíru díky vysoké počáteční přilnavosti za morka a vynikající pevnosti spoje ve smyku. Tato 0,075mm velmi lehká bílá páska má z obou stran vrstvu vodorozpustného lepidla s vysokou lepivostí a pevností spoje ve smyku, které je naneseno na snadno oddělitelné krycí vrstvě z papíru rozpustného ve vodě. Páska je odolná vůči vysokým teplotám do 204 °C. Doporučené použití: • Letmé napojování papírových rolí na natíracím zařízení • Spojovací páska na zařízení pro automatické napojování Bez znečištění výmětu spojovacím materiálem, který není rozpustný ve vodě Díky vodorozpustné struktuře není třeba odstraňovat spojovací materiál z odpadu. Rozpustnost pásky ve vodě eliminuje nebezpečí znečištění výmětu z výroby papíru spojovacím materiálem, který není rozpustný ve vodě. Materiál splňuje nebo překonává požadavky normy TAPPI UM-213, metoda A, což umožňuje snížit náklady na práci a zvýšit hodnotu papírového odpadu. Všechny složky lepidla a nosiče pásky splňují požadavky nařízení o nepřímých přísadách potravin podle 21 CFR 176.170 a 21 CFR 176.180. Použití této pásky se nedoporučuje pro napojování dokončených rolí nebo tam, kde může dojít k vytékání lepidla. Možnost nepřetržitého provozu tiskových strojů a zachování věrnosti vašich zákazníků Výrobky společnosti 3M jsou po desetiletí používány v papírnách a tiskárnách, kde pomáhají zvyšovat kvalitu výsledků práce a efektivity pracovních postupů. V průběhu celého pracovního procesu, počínaje napojováním rolí papíru až po montáž štočků a balení výsledného výrobku, se vždy můžete spolehnout na řešení a služby společnosti 3M.

Typické Vlastnosti

Spojte se s námi. Jsme tu pro vás.

Potřebujete pomoc při hledání správného produktu pro váš projekt? Kontaktujte nás, pokud potřebujete radu ohledně produktu, aplikace, odbornou radu nebo pokud chcete spolupracovat se specializovaným odborníkem 3M

Zašlete nám zprávu

Děkujeme za váš zájem o 3M. Abychom vám pomohli efektivně spravovat a reagovat na váš dotaz, zdvořile vás žádáme o poskytnutí některých klíčových informací, včetně vašich kontaktních údajů. Informace, které poskytnete, budou použity k odpovědi na vaši žádost e-mailem nebo telefonicky zástupcem společnosti 3M nebo jedním z našich autorizovaných obchodních partnerů, se kterými můžeme sdílet vaše osobní údaje v souladu se zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Poslat zprávu

Děkujeme, že jste kontaktovali společnost 3M

Obdrželi jsme vaši zprávu a nyní váš dotaz prošetřujeme
Některý z našich zástupců vás kontaktuje telefonicky nebo e-mailem

An error occurred.