1. Česko
 2. Všechny výrobky 3M
 3. Pásky
 4. Pěnové pásky
 5. Pásky VHB™
 6. Páska 3M™ VHB™ 4952, 19 mm x 3 m

Páska 3M™ VHB™ 4952, 19 mm x 3 m

 • 3M ID 7000072498
 • UPC 04046719907540

Rychlá a jednoduchá metoda lepení trvalých spojů s vysokou pevností a dlouhodobou trvanlivostí

Samolepicí lepidlo se lepí při dotyku a zajišťuje okamžitou manipulační pevnost.

Prakticky neviditelné upevnění při zachování hladkých povrchů

Zobrazit více detailů

Detaily

Hlavní informace
 • Rychlá a jednoduchá metoda lepení trvalých spojů s vysokou pevností a dlouhodobou trvanlivostí
 • Samolepicí lepidlo se lepí při dotyku a zajišťuje okamžitou manipulační pevnost
 • Prakticky neviditelné upevnění při zachování hladkých povrchů
 • Bílá 1,1 mm vrstva lepidla s přilnavostí k materiálům s nízkou povrchovou energií a jádro z tuhé akrylátové pěny
 • Dokáže nahradit mechanické upevňovací prvky (nýty, svary a šrouby) nebo tekutá lepidla bez nutnosti vrtání, broušení, přelakování, šroubování, svařování a čištění

3M™ VHB™ 4952 je páska pro zajištění špičkového designu. Bílá 1,1mm vrstva lepidla s přilnavostí k materiálům s nízkou povrchovou energií a jádro z tuhé akrylátové pěny; dokáže nahradit nýty, svary a šrouby. Tato rychlá a jednoduchá metoda lepení zajišťuje vytvoření trvalých spojů s vysokou pevností a dlouhodobou trvanlivostí Díky své viskoelasticitě a výjimečné schopnosti lepení na nejrůznější povrchy nabízí designovou flexibilitu.

Pásky 3M™ VHB™ řady 4952 zajišťující špičkový design Páska 3M™ VHB™ 4952 patří mezi pásky 3M VHB řady 4952. Využívá univerzální akrylátové lepidlo nanesené po obou stranách jádra z tuhé pěny. Toto syntetické lepidlo se lepí na nejrůznější hladké povrchy včetně materiálů s nižší povrchovou energií, například na řadu plastů a práškových nátěrů. Mezi běžné aplikace této pásky patří upevňování výztuží a panelů, utěsňování polykarbonátových krytů na LCD displeje, lepení skleněných ploch na potištěné řídicí panely a montáž vinylových elektroinstalačních kanálů a potrubí. Doporučené použití: Práškové nátěry, polypropylen a polystyren, dekorační materiály a ozdobné lišty, štítky s nápisy a loga. Netradiční pěnová páska V roce 1980 vynalezla společnost 3M pásky 3M VHB, první svého druhu na světě. Tyto jedinečné pásky představují kombinaci přizpůsobivosti, pevnosti a trvalosti lepeného spoje. Výsledkem je řada výjimečně pevných pásek s přilnavostí k celé řadě materiálů. Páska 3M VHB představuje osvědčenou alternativu k šroubům, nýtům, svarům a jiným druhům mechanických upevňovacích prvků. Mrakodrapy, mobilní telefony, elektronické značení na dálnicích, lednice, architektonické skleněné výplně apod., to jsou oblasti, které využívají spolehlivosti těchto speciálních lepicích pásek v procesu sestavování, montáže, upevňování a utěsňování. Tato osvědčená a spolehlivá páska nabízí pevnost lepeného spoje, výjimečnou trvanlivost a vynikající odolnost vůči rozpouštědlům a vlhkosti. Společnost 3M vám v případě potřeby poskytne technickou podporu pro všechny své produkty a informace o jejich konstrukci. Osvědčená spolehlivost pásek 3M VHB Páska 3M VHB poskytuje trvanlivý spoj, kterému nemohou konkurovat žádné mechanické upevňovací prvky. Tato páska dodává vašim hotovým výrobkům atraktivní vzhled, neboť nemusíte používat nýty a šrouby, a zároveň zajišťuje okamžitou manipulační pevnost. Ve většině případů představuje upevňování páskou 3M VHB rychlejší proces než vrtání, šroubování nebo používání tekutého lepidla. Tato řada univerzálních pásek je určena pro vnitřní i venkovní použití, například pro montáž oken, dveří a značení, v oblasti elektroniky, stavebnictví a řadě dalších průmyslových odvětví. Díky své odolnosti vůči chemikáliím, UV záření a teplotám dokáže páska 3M VHB snášet horka v Dubaji nebo studené zimy v Kanadě. Jedinečné akrylátové složení zajišťuje extrémní trvanlivost a odolnost vůči změnám v průběhu času, a proto se jedná o velmi účinnou pásku s dlouhou životností, na kterou se můžete spolehnout. Přicházíme s lepšími nápady prostřednictvím vědy a inovací Divize průmyslových lepidel a pásek 3M poskytuje na základě vědeckých poznatků v oblasti výroby lepidel inovativní řešení, která umožňují zlepšit návrhářské a výrobní procesy různých společností po celém světě. Technologie společnosti 3M v konečném důsledku pomáhají zákazníkům, jako jste vy, rychleji a efektivně přinášet na trh konkurenceschopné výrobky.

Typické Vlastnosti

Zdroje

Spojte se s námi. Jsme tu pro vás.

Potřebujete pomoc při hledání správného produktu pro váš projekt? Kontaktujte nás, pokud potřebujete radu ohledně produktu, aplikace, odbornou radu nebo pokud chcete spolupracovat se specializovaným odborníkem 3M

Zašlete nám zprávu

Děkujeme za váš zájem o 3M. Abychom vám pomohli efektivně spravovat a reagovat na váš dotaz, zdvořile vás žádáme o poskytnutí některých klíčových informací, včetně vašich kontaktních údajů. Informace, které poskytnete, budou použity k odpovědi na vaši žádost e-mailem nebo telefonicky zástupcem společnosti 3M nebo jedním z našich autorizovaných obchodních partnerů, se kterými můžeme sdílet vaše osobní údaje v souladu se zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Poslat zprávu

Děkujeme, že jste kontaktovali společnost 3M

Obdrželi jsme vaši zprávu a nyní váš dotaz prošetřujeme
Některý z našich zástupců vás kontaktuje telefonicky nebo e-mailem

An error occurred.


Podobné produkty

Barva výrobku Bílá
Celková délka (metricky) 3 m
Celková šířka (metrická) 19 mm
Maximální provozní teplota (Celsius) 93 Stupeň Celsia
Obory Doprava, Opracování kovů, Reklama
Podkladový materiál (nosič) Akrylová pěna
Typ lepidla Akryl
Typ pěny Pevný
Uvnitř/venku Interiér / exteriér
Značky VHB™