1. Česko
 2. Všechny výrobky 3M
 3. Pásky
 4. Polyesterové pásky
 5. 3M™ polyesterová lepicí páska 850, stříbrná, 25 mm x 66 m

3M™ polyesterová lepicí páska 850, stříbrná, 25 mm x 66 m

 • 3M ID 7000047522
 • UPC 00021200035791

Tenká polyesterová fólie s vysokou pevností splňuje požadavky na malou tloušťku a nenarušuje procesy většiny strojů

Odolnost vůči chemikáliím a rozpouštědlům pomáhá omezit počet zmetků vzniklých působením chemikálií a rozpouštědel

Odolnost vůči oděru chrání povrch před odřením i hrubou manipulací

Zobrazit více detailů

Detaily

Hlavní informace
 • Tenká polyesterová fólie s vysokou pevností splňuje požadavky na malou tloušťku a nenarušuje procesy většiny strojů
 • Odolnost vůči chemikáliím a rozpouštědlům pomáhá omezit počet zmetků vzniklých působením chemikálií a rozpouštědel
 • Odolnost vůči oděru chrání povrch před odřením i hrubou manipulací
 • Vysoká průzračnost, viditelná a detekovatelná pro aplikace, kde je požadováno označení nebo identifikace
 • Vysoká odolnost vůči roztržení a dobrá odolnost vůči teplotám zajišťuje trvanlivost a odolnost vůči stárnutí

3M™ Polyesterová lepicí páska 850 je vhodná pro náročné aplikace běžně se vyskytující kolem grafiky, fotografování, povrchové úpravy kovů a elektroniky. Je k dispozici v různých barvách i jako transparentní, která dobře ladí s rounem. Používá kontaktní akrylové lepidlo a podklad s vysokou pevností v tahu.

Tenká a výkonná Naše 3M™ polyesterová lepicí páska 850 se obecně používá pro spojování a aplikace s rouny. Podklad je tenký polyester s vysokou pevností v tahu, který je odolný vůči oděru a přispívá tak k omezení zmetků, přičemž je odolný vůči roztržení při hrubém zacházení i namáhání při manipulaci s rounem. Díky dobré odolnosti vůči chemikáliím a rozpouštědlům pomáhá páska omezit počet zmetků vzniklých působením chemikálií a rozpouštědel. Také splňuje požadavky na malou tloušťku, takže nenarušuje činnost většiny strojů. Páska odolává široké škále teplot od -50 °C do 148°C. Kontaktní akrylové lepidlo přilne při kontaktu a drží bezpečně. Doporučené aplikace (transparentní, červená, černá nebo bílá) Přichycení začátku při navíjení na cívku Spojování nebo označování vad Utěsňování, označování a ochrana Páskování pozitivů Dekorativní lemy Páskový závěs Doporučené aplikace (stříbrná) Spojování filmů Značení defektů, když se požaduje reflexní snímání Dekorativní páskování a vysekávání Dekorativní lemy

Typické Vlastnosti

Spojte se s námi. Jsme tu pro vás.

Potřebujete pomoc při hledání správného produktu pro váš projekt? Kontaktujte nás, pokud potřebujete radu ohledně produktu, aplikace, odbornou radu nebo pokud chcete spolupracovat se specializovaným odborníkem 3M

Zašlete nám zprávu

Děkujeme za váš zájem o 3M. Abychom vám pomohli efektivně spravovat a reagovat na váš dotaz, zdvořile vás žádáme o poskytnutí některých klíčových informací, včetně vašich kontaktních údajů. Informace, které poskytnete, budou použity k odpovědi na vaši žádost e-mailem nebo telefonicky zástupcem společnosti 3M nebo jedním z našich autorizovaných obchodních partnerů, se kterými můžeme sdílet vaše osobní údaje v souladu se zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Poslat zprávu

Děkujeme, že jste kontaktovali společnost 3M

Obdrželi jsme vaši zprávu a nyní váš dotaz prošetřujeme
Některý z našich zástupců vás kontaktuje telefonicky nebo e-mailem

An error occurred.