1. Česko
 2. Všechny výrobky 3M
 3. Brusiva
 4. Brusné kotouče
 5. Disky z netkané textilie
 6. 3M™ Scotch-Brite™ GB-DH Lešticí Disk, 115 mm x 22 mm, Super Duty, A CRS

3M™ Scotch-Brite™ GB-DH Lešticí Disk, 115 mm x 22 mm, Super Duty, A CRS

 • 3M ID 7000046264
 • UPC 00048011644004

Brousí a leští v jednom kroku.

3M ™ keramické brusivo brousí rychle a konzistentně po celou dobu životnosti disku.

Houževnatá konstrukce odolává opotřebení hran.

Zobrazit více detailů
Celkový průměr (metricky) 115 mm
Zrnitost Velmi hrubé
Typ uchycení Háčky a smyčky
Brusný materiál Keramický oxid hlinitý

Detaily

Hlavní informace
 • Brousí a leští v jednom kroku
 • 3M ™ keramické brusivo brousí rychle a konzistentně po celou dobu životnosti disku
 • Houževnatá konstrukce odolává opotřebení hran
 • Materiál Scotch-Brite™ se nebude na horkých svarech rozpouštět, což umožňuje broušení bez čekání
 • Rychloupínací systém suchého zipu umožňuje rychlou výměnu kotouče při vícestupňových dokončovacích procesech

3M™ Scotch-Brite™ Brusný a leštící disk GB-DH využívá směs keramického brusného zrna, díky čemuž dosahuje vysokého úběru a optimálně brousí svary a sjednocuje. Disky GB-DH efektivně sjednocují a leští stopy po broušení zrnitostí  36  nebo jemnější.

Brusné a leštící kotouče 3M mohou často snadno připravit povrchy pro nátěry, kdy bude nanášena vrstva barvy s tloušťkou minimálně 0,025 mm, a to bez provádění konečného broušení orbitální bruskou. Naše keramizované zrno je keramický minerál navržený pomocí jednoho z našich patentovaných procesů, který zvyšuje ostrost a tvrdost zrn, což zaručuje vyšší úroveň výkonu. Keramický oxid hlinitý 3M™ je navržen tak, aby docházelo k jeho častému odlamování. Překonává brusiva na bázi oxidu hlinitého z hlediska rychlosti broušení i odolnosti. Ideální pro středně náročné až velmi náročné odstraňování materiálu stejně jako pro dokončovací práce. Keramická brusiva jsou vyrobena tak, aby prováděla rychlé broušení a zvládala intenzivní zahřívání a náročná zatížení. Brusiva Scotch-Brite™ jsou unikátní výrobky s brusivem obsaženým v matrici z netkaných vláken, ideální na úpravu povrchů. Kombinace brusiva a materiálu z netkaných vláken vytváří brusný systém, který přináší konzistentní výsledky po celou dobu provozní životnosti výrobku. Otevřená struktura materiálu se při provozu nezahřívá a odolává zatížení, což udržuje vysoký výkon brusných minerálů omezením zanášení nosných vláken. Nabízíme kompletní řadu rychloupínacích kotoučů 3M™ Hookit™ pro pracovní prostory, kde mohou být lepené kotouče znečištěny prachem, špínou nebo odlétávajícími úlomky.

Typické Vlastnosti

Spojte se s námi. Jsme tu pro vás.

Potřebujete pomoc při hledání správného produktu pro váš projekt? Kontaktujte nás, pokud potřebujete radu ohledně produktu, aplikace, odbornou radu nebo pokud chcete spolupracovat se specializovaným odborníkem 3M

Zašlete nám zprávu

Děkujeme za váš zájem o 3M. Abychom vám pomohli efektivně spravovat a reagovat na váš dotaz, zdvořile vás žádáme o poskytnutí některých klíčových informací, včetně vašich kontaktních údajů. Informace, které poskytnete, budou použity k odpovědi na vaši žádost e-mailem nebo telefonicky zástupcem společnosti 3M nebo jedním z našich autorizovaných obchodních partnerů, se kterými můžeme sdílet vaše osobní údaje v souladu se zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Poslat zprávu

Děkujeme, že jste kontaktovali společnost 3M

Obdrželi jsme vaši zprávu a nyní váš dotaz prošetřujeme
Některý z našich zástupců vás kontaktuje telefonicky nebo e-mailem

An error occurred.